MENU
Menu

Sexy Pipka Ali Rose - má telo, ktoré je dokonalé

Ali Rose jednoznačne patrí medzi zázračné diela prírody. Pohľad na západy Slnka, dúhy či nočnú oblohu možno zovšednie, dívať sa na krivky tejto 26-ročnej Kalifornčanky však rozhodne nie.

Ali Rose - má telo, ktoré je dokonalé
Na návštevou plastického chirurga Ali Rose vôbec nepremýšľa. Nepohŕda síce prácou týchto špecialistov, tvrdí však, že je so svojím telom absolútne spokojná a rozhodne sa ho nechystá meniť. Musíme s ňou plne súhlasiť, my by sme na nej tiež nič nemenili.

Na Ali je okrem jej príťažlivých kriviek zaujímavé aj to, že rovnako rada stojí pred objektívom ako za ním. Keď totiž práve nepózuje, živí sa ako fotografka na voľnej nohe. Dovolíme si tvrdiť, že akýkoľvek chlap, ktorého sa Ali chystá zvečniť, musí byť jej zjavom dosť vyvedený z miery.

O mužoch, ktorí sa dostanú k nej do spálne, to platí stonásobne. Tento stav navyše ešte umocňuje arzenál, ktorý Ali skrýva v nočnom stolíku. Ako tvrdí, vibrátory sú len vrcholom ľadovca. Veríme však tomu, že snáď neexistuje chlap, ktorý by hračky v Alinej spálni nerád preskúmal.