Menu
zdroj: Erocurves/alexismonroe
Alexis Monroe.

Sexy Pipka Alexis Monroe: Žena s krivkami, ktoré máloktorá iná prekoná

Smelo k veci, pretože inak sa pri Alexis ani nedá. Len čo sa objaví, tak muži majú tendenciu nechodiť okolo horúcej kaše a rovno sa jej snažia dostať pod nohavičky. No tu prichádza prvý problém. Ona totiž nohavičky nenosí a tak muž odhodlaní ísť k nej bližšie narazí rovno na lichotivé pozvanie.  

Meno po slávnej predchodkyni  

Zo slávnou Marilyn Monroe spája toho Alexis viac, nielen umelecký pseudonym. Po prvé treba povedať, že ani jedna z nich sa s menom Monroe nenarodila. V oboch prípadoch ide o umelecký pseudonym. Ďalšou spoločnou črtou je krásne bujné poprsie no a nesmieme zabudnúť na oslňujúce blond vlasy. V oboch prípadoch ide o herečku. Aj keď asi rozumiete, že si zahrali v odlišných žánroch. No a hoci sú obe z USA, tak Marilyn pochádzala z Kalifornie a Alexis je z Michiganu, ale priznáva, že Kaliforniu zbožňuje a rada v nej pracuje.  Alexis si však nezvolila svoje priezvisko náhodou. Už na prvé počutie chcela dať okoliu na známosť, že je odhodlaná stať sa ikonou.

Žije, čo má rada

Áno, má tridsiatku na krku. To, že vyzerá mladšie jej povie azda každý a ani tínedžeri v tomto prípade nemajú problém zatúžiť po jej tele. Začala klasikou a prešla aj na tvrdšie žánre. Obľubuje sex s mužmi, so ženami a aj sex, kde je viac rúk a nôh ako  si to párové súloženie vyžaduje. Jednoducho Alexis má rada, ak je okolo nej živo a v nej plno.

Role si pýtala sama

Začala fotením. Akty jej pristali, dokázala sa celé hodiny predvádzať pred fotografmi a ukazovať svoje vnady, ktoré si dala krátko po osemnástich narodeninách trochu vylepšiť, aby jej hrudník nabral objem a bradavky krásne stáli dopredu. To dnes dáva na tácke ako svoje prednosti. Alexis nečakala kým ju oslovia, sama sa aktívne spýtala, či by nemohla skúsiť okrem fotiek aj pár videí. A odvtedy sa do nej producenti zamilovali. No a tie prenikavé modré oči sú jednoducho neodolateľné. Už si len stačí predstaviť, ako kľačí pred vami a pozerá sa smerom hore na vaše potešenie. Je to jednoducho žena, ktorá vie, čo mužovi tam dole ulahodí.