Menu
zdroj: Erocurves/alexarovento
Alexa Rovento.

Sexy Pipka Alexa Rovento: Žena, ktorej krivky chcete mať pred očami

Žiadne tetovanie, žiadny piercing, žiadne úpravy. Telo ako ho stvorila príroda, vyformované len športom, pohybom a sexom. Ako vidieť, táto trojkombinácia je pre telo krásnej Rusky ako živá voda. Veď si ním už rok privyrába. A čo začínalo ako brigáda, tak sa zrazu prehuplo do práce na plný úväzok.

Modré očko do zbierky

Modré oči a svetlé vlasy. To je jej poznávacie znamenie. Nie je blondína, skôr má vlasy len svetlé, ale prirodzené. Zvodné, erotické, až pod lopatky. Keď sa prehne na štyri, máte ju chuť chytiť za ne a poriadne potiahnuť. Najkrajšie z najkrajšieho je, že podrží a rada. Pretože to zbožňuje odzadu aj o niečo tvrdšie.

Správna parťáčka

Alexa Rovento je žena, ktorá za žiadnych okolností nebude trhať partiu. Nemá ani tridsať ale vie, že kamarátstvo nestojí na žiarlivosti, ale otvorenosti. Miluje prítomnosť nahých mužov aj žien. Aj jej vzťahy boli polyamorné. Jednoducho jeden chlap jej nestačí. Má rada starostlivosť viacerých a dokonca oboch pohlaví. Výsledkom je, že si takto užívala zadarmo a dnes má možnosť za rovnaké rozkoše dostať aj zaplatené. Ako sama hovorí, rozdiel je iba v tom, že do vzťahu si ľudí vyberá podľa sympatií a na pľaci jej ich pridelia. Ale rovnako ide o sympatických ľudí, takže sa jej práca rýchlo stala koníčkom.

Plány do budúcnosti

Je to veľmi prostoreká a prirodzená Ruska. Netrápi sa tým, čo bude o desať alebo dvadsať rokov. Má ako žena veľa možností, no hlavne chce byť stále sama sebou. Aj preto ju nájdete len v scénach, kde je hlavnou hviezdou. Začínala s krásnym predsavzatím stať sa hviezdou brandže. A toto odhodlanie v nej dodnes planie. Je to žena, ktorá dá nohy od seba s takou noblesou, že zabudnete na všetko ostatné. Má ukážkové telo, ktoré chce každý. Ak nie vlastniť, tak aspoň dlhé hodiny obdivovať.