Menu
×

Sexy Pipka Alexa Aimes: Rada pomôže mužom telom zahnať samotu

Meno nesie po jednej z najznámejších virtuálnych asistentiek umelej inteligencie. Avšak ona je prírodná, skutočná a hoci ponúka virtuálny sex, tak našťastie stále je si na čo siahnuť. Má krásny zadok, prsia a telo, ktoré každý túži vyskúšať.

Svetová špička z Kalifornie

Rodená Američanka a jej domovom bol kraj, kde americkí dôchodcovia chodia prežívať starobu a svoje zlaté časy. Nedá sa vôbec oponovať, že by si vyberali zlé miesto. Pretože z Kalifornie pochádza celá kavaléria žien hladných po obdive. Za ten sú ochotné dať prakticky čokoľvek.  Aj dole nohavičky, podprsenku, vylepšiť si vlasy aj telo a oddať sa sexuálnym hrám. Kalifornia je miesto, kde sa ženy stávajú slávnymi herečkami, no nie vždy majú cestu vydláždenú do Hollywoodu. Niektoré končia aj v omnoho sledovanejšom žánri, ako sú kasové trháky. Len sa na ne nepíšu recenzie v umeleckých kruhoch.

Nejde len o telo

Alexa mala vždy blízko k ľuďom a rada im pomáha. Napríklad aj tým, že priloží rada ruku k rannej erekcii, ale aj tým, že jej záleží na blízkych aj vzdialených. Ešte keď nevedela, že sa bude živiť telom, dala sa na pomoc blížnym. Nielenže je zdravotnou sestrou, táto drobná fešanda vyštudovala aj prírodné vedy. Má teda poistenú kariéru z každej strany. Ak prestane utešovať nadržaných mužov, môže sa vrhnúť do nemocnice zachraňovať životy.

Je to exhibicionistka


Tmavovláska s krásne plnými trojkami má telo zdobené aj vkusným tetovaním. Preto aj keď sa vyzlečie donaha, nie je to vlastne úplne len pokožka, ale aj kus umeleckého diela. Alexa Aimes vyžaruje dráždivú charizmu. Napriek tomu, že nie je blondínka, pôsobí sladko. A čím sa to prejavuje, tým , že by ste ju najradšej celú ochutnali. A má aj miesta, ktoré sú najsladšie. V galérii ich nájdete.