Menu
zdroj: Erocurves/alexcoal
Alex Coal.

Sexy Pipka Alex Coal: Výziev sa nebojí, sú jej najväčšou vášňou

Mohla by písať aj motivačné knižky, ale sme v podstate radi, že ju nadchlo úplne iné remeslo. K motivácii druhých ľudí má však naozaj blízko.

Sama je príkladom, že všetko, o čom človek sníva, sa dá dosiahnuť, ak na to ide s rozumom a dobrým scenárom. Jej správny úsudok našepkal, že najlepšie v živote spraví, ak sa vyzlečie.

Výzvy namiesto problémov

Zdá sa vám táto fráza už otrepaná? Nuž, aj Alex ju často používa vo svojich odpovediach, ako je možné, že má stále úsmev na tvári. Pre ňu nie je žiadny problém nezdolateľný a aj také, ktoré sa zdali vážnejšie, razom preskočila s rozkročenými nohami. Či už išlo o to, niečo v živote vybaviť, alebo si nájsť dobrú prácu. Princíp stiahnutých nohavičiek jej fungoval v každej oblasti. Preto sa na život pozerá ako na výzvy, ktoré majú často len jedno riešenie: „Nohavičky dole!“

Ideálne krivky

Alex má tridsiatku a vo svete erotiky pôsobí už šesť rokov. Svoje nadšenie pre tento segment ukázala od začiatku, keď sa rozhodla, že sa dokáže venovať prakticky každej erotickej praktike. V životopise preto nikde nemala červenú stopku. Ani ak išlo o lesbické, hromadné, alebo drsnejšie scény. Sex si užíva naplno a každý partner či partnerka s ňou. Veď má skutočne dokonalé miery, výšku 161 centimetrov a váhu 49 kilogramov. Takže predvádzať s ňou sexuálne estrády je skutočné potešenie. Aj prsia má pravé a bradavky prakticky neustále krásne napriamené. Vzrušenie od nej prichádza z každej strany, bez ohľadu na to, kde sa práve pozeráte.

Bez hanby je život krajší

Úsmev jej tvári pristane, ale vie byť aj hravou, zvodnou, eroticky drsnou, submisívnou partnerkou aj divokou a zvrhlou dominou. Nahá sa cíti ako ryba vo vode a ak je oblečená, tak dokáže ukázať len polovicu jej pozitív. Hoci aj v šatách vyzerá skvostne. Dlhé tmavé vlasy búrajú mýty, že blondíny mužov vzrušujú viac. Nie je to pravda. Nazrite do galérie a sami pochopíte, ako vie čiernovláska s uhrančivými očami dať vaše telo do pozoru. Navyše ukazuje všetko, bez ostychu a rada.