MENU
Menu
Alex Blake.

Sexy Pipka Alex Blake: Odhadzuje zábrany a väčšinou aj oblečenie

Nemá rada drzých chlpov, zimu a keď je deň bez sexu. Zato miluje nahotu, vášeň, dobrú zábavu a vysoké podpätky. Možno aj preto, že jej prirodzená výška sa zastavila ďaleko pod 170 centimetrov a teda sa nemohla stať modelkou, tak ako po tom v puberte túžila.

Naozaj nemohla? Pri pohľad na ňu tvrdíme, že rozhodne modelkou je. Dokonca tak atraktívnou, že sa jej máloktorá vyrovná.

Fascinovala ju móda
Má 21 rokov a túžila sa stať súčasťou sveta žien, ktoré sa menia na chodiace šatníky. Móla, najnovšie modely a návrhári. O tom snívala, ako rástla, ale na hranici osemnástky pochopila, že výškovo to už nedá. Príroda jej nielenže nedopriala extra dlhé nohy, ale aj poprsie nemá nafúknuté do rozmerov, ktoré by kričalo z výstrihu. Ale nevadí. Pri erotických filmoch a fotkách nechceme pozerať na baby po plastike a Alex prirodzenosť nechýba. Odhodlala sa, že sa modelkou stane, ale kašle na módne trendy. Nahé ženské telo bude vždy v kurze. A my súhlasíme.

Bezprostrednosť je jej cnosť
Možno vyzerá ako bežná baba z ulice, ale práve to potrebujeme. Povedali si v agentúre, keď im poslala fotografie. Bol to dobrý ťah. Alex sa ukázala ako snaživá baba a muži ju milujú. Čo na tom, že nemá extra výšku ani bujaré poprsie. Je bezprostredná ako mladá baba, ktorú stretnete na ulici a radi by ste jej nakukli pod sukňu. No a Alex vám to dovolí.

Rada sa pre chlapa upraví
Toto dievča je ako zosobnený mužský sexuálny sen. Usmieva sa, keď sa vyzlieka, na milovanie ju nikdy netreba prehovárať. Dokonca sa priznala, že ak má po boku nového a sympatického chlapa, mení sa na nymfomanku. Jej neresťou je dĺžka času stráveného v kúpeľni, ale keď z nej vyjde, ten pohľad stojí to zato. Má záľubu vo vlastnom ohanbí. Rada si ho neustále skrášľuje. Málokedy je úplne vyholená a tak svojim partnerom na scéne aj v živote vždy pripraví nejaké vzrušujúce prekvapenie. Ak si potrpíte na ženy, ktoré majú chĺpky ako ozdobu, dnes sme pre vás vybrali favoritku.