Musíte len vedieť správny postup. Ten sa v škole neučí a online výučba na porno serveroch z vás sexuálneho boha v očiach ženy určite neurobí. Postupujte s rozvahou.

Dajte jej 15 minút

Základné pravidlo dobrého sexu je v jeho dĺžke. Aj bez maturity v matematike si viete spočítať, že ak podľa štúdií trvá priemerný sex sedem minút, ale žena potrebuje na uspokojenie 15, niekde je chyba. Preto je v posteli toľko žien neuspokojených a odchádzajú bez orgazmu. Preto ak chcete svojej partnerke dobre, tak predĺžte čas, ktorý sa jej venujete. Ak to nezvládnete pri klasickom milovaní, pokojne si pomôžte masážou, orálne alebo erotickými hračkami. Prekročiť 15 minút sexu ju natoľko uspokojí, že si vás nebude vedieť vynachváliť.

Meníte (svoje) polohy

Sex sa čoraz viac zameriava na technickú stránku a prichádza chuť skúšať nové polohy. Žena určite ocení kreatívneho partnera, ale rozhodne nechce milovanie prežívať ako jednu z foriem gymnastiky. Preto sa viac ako na rôzne polohy tela, skúste zamerať pozornosť na svoje vlastné polohy a prístup k partnerke. Nebuďte pre ňu stále rovnaký. Aj misionárska poloha pre ňu bude novou, ak sa jej raz ujmete ako jemný milenec, raz ako divoký žrebec či zlý chlapec. Majte pre ňu pripravených viacero polôh, ktoré vo vás môže objavovať. Iba tak dokážete byť pre ňu lákavou zmenou.

Počúvajte

Ženské stony pri milovaní nás samozrejme vzrušujú, no fakt je ten, že počúvať musíme aj reč tela a ich náznaky. Pretože žena vám nepovie, že chce zviazať a nahádzať päť a dvadsať na holý zadok. No možno nechá na nočnom stolíku knižku o BDSM. Alebo časopis, či internetovú stránku otvorenú na zaujímavej sexuálnej praktike. Naučte sa čítať jej náznaky a budete milencom, ktorý ju počúva. To ženy oceňujú prirodzene najviac.

Pristúpte k nej ako džentlmen

Najhoršiu vizitku si u ženy spravíte, ak k nej budete pristupovať ako k prostriedku na svoje uspokojenie. A takáto povesť sa už veľmi zle urovnáva. Preto k nej pristupujte ako k žene. Nie ako k sexuálnemu objektu. V princípe sa snažte vždy udrieť na jej citlivú strunku a s vašimi túžbami ostaňte trochu v úzadí. Keď sa dostatočne vzruší, rada vám ich splní. Ešte k tomu vás bude pokladať za dokonalého muža, ktorého vždy rada príjme do seba.