Menu
zdroj: Erocurves/aidrafox
Aidra Fox.

Sexy Pipka Aidra Fox: Mladá, no napriek tomu mimoriadne skúsená

Aidra Fox už bola blondínkou, brunetkou i čiernovláskou. Farbu vlasov strieda takmer rovnako rýchlo ako partnerov. Jedným však ostáva naďalej: herečkou vo filmoch pre dospelých.

Má ešte len 25 rokov, ale v biznise, kde sa súloží pred kamerou, sa pohybuje už osem rokov. Aj ten, čo mal z matematiky štvorky, si vyráta, že Aidra začínala „pracovať“ hneď po maturite. Vraj nevedela, prečo by mala otáľať, už na strednej škole jej bolo jasné, čím sa chce živiť.

Po ôsmich rokoch v biznise sa už väčšina herečiek radí do kategórie MILF, a to preto, že začínali neskoro. Aidra však naďalej vyzerá mlado, aj keď tvrdí, že sa jej čoraz viac začínajú páčiť zajačikovia. Teda herci, ktorí ešte len točia svoje prvé filmy. Veľmi rada ich zaúča.

Aj mimo práce sa venuje sexu viac než drvivá väčšina žien. Prevádzkuje totiž vlastný obchod so sexuálnymi pomôckami a len málokto je na ich predaj povolanejší než Aidra. Vie poradiť, pomôcť, a keď sa jej zákazník páči, pokojne aj predviesť. Tomu vravíme prozákaznícky prístup.