MENU
Menu
zdroj: Erocurves/agathavega
Agatha Vega.

Sexy Pipka Agatha Vega: Exotická kráska, ktorá si užíva divoký život

Agatha Vega zbožňuje cestovanie. V rodnej Venezuele však zarábala primálo, aby si mohla dovoliť takýto koníček, a tak odišla za prácou do zahraničia.

Dlho rozmýšľala, ako spojiť cestovanie s prácou, a keďže jej chýbalo vyššie vzdelanie, rozhodla sa vyzliekať. Hanbou nikdy neoplývala, ostych jej podľa vlastných slov prakticky celkom chýba. A tak sa odhodlala odhaliť sa. Urobila dobre, pretože si ihneď získala srdcia i rozkroky mnohých mužov.

Nikdy nechcela súložiť pred kamerou, celkom jej stačí fotenie. Svoju prácu miluje, lebo práve vďaka nej sa môže pozrieť do rôznych kútov sveta a skúmať ich. K tomu samozrejme patrí aj skúmanie tamojších chlapov. Agatha vraví, že zatiaľ nenašla krajinu, kde by neboli dobrí milenci. Len si treba vedieť vybrať.

Na mužov nie je náročná a keďže sa rada smeje, ide skôr po priemerne vyzerajúcich chlapoch. Hlavne, nech majú zmysel pre humor. A ani inteligencia podľa nej nie je na zahodenie, a dokonca ani v posteli. Múdrych milencov hľadá tak, že im dá prečítať to, čo má vytetované červeným atramentom pod prsiami. Ak ich nápis zaujme, Agatha má podľa vlastných slov vyhraté. Z akého dôvodu jej ale tento recept funguje ostáva záhadou.