Menu
zdroj: Erocurves/adelbye
Adel Bye.

Sexy Pipka Adel Bye: Priazeň si vydobyla mladistvým vzhľadom

Sexy postava, prsia do dlane, dlhé nohy a na nich podkolienky. Presne takto si mnohí predstavia známy obraz Lolitky a ona skutočne existuje. Volá sa Adel Bye a rozhodne vám nezamáva na rozlúčku, pretože s ňou sa lúčiť nikto nemá záujem. 

Ikona skutočnej Lolity 

Kto to kedy videl, aby nám politické šarvátky zabránili tešiť sa zo ženskej krásy? Preto na chvíľu zabudnime na to, že Adel je z Ruska. Z krajiny, ktorú mnoho mužov nemusí, ale kombináciu vodky a krásnej Adel by neodmietli ani tí najväčší bojovníci proti ruskej ekonomike. Pretože tá erotická ekonomika z východu nám dala omnoho viac potešenia ako americké silikónové žabky. Ale pekne poporiadku. Ani Adel sa nehanbí za to, odkiaľ pochádza. Práve naopak. Zatiaľ, čo bežné dospievajúce dievčatá túžili byť Barbie, alebo princeznami, Adel si prečítala román od jej rodáka Nabokova a pochopila, že jej poslanie je stať sa novodobou Lolitou. Má 51 kilogramov a 170 centimetrov. Takže krásne dlhé nohy si často odeje do vysokých podkolienok a vtedy vyzerá dokonale ako školáčka, ktorá má slabosť na starších mužov. 

Otvorili sa jej nohy aj dvere do sveta

V živote nie je nič zadarmo a všetko je potrebné si zaslúžiť a niekedy aj zasúložiť. Príbeh Adel je podobný. Začala robiť erotické akty a potom pochopila, že to jej na dokonalý život stačiť nebude a už išla na prvé video scény. Krátko po začiatku si získala mnoho priaznivcov, ktorí ju chceli vidieť len s nohami doširoka, ako na niekom hopsá. Má rada mužov aj ženy, nemá problém so žiadnymi sexuálnymi polohami. Nuž, aj tak vyzerá Lolita 21. storočia. Jej meno je už dostatočne známe, ale hovorí si aj Mia Sun, alebo Mary Lane.  

Vyšla s kožou na trh

Adel má 32 rokov a už päť rokov je erotickou modelkou na plný úväzok. Že by ste jej hádali menej? To každý. Dokonca keď začínala, musela ukázať aj občiansky preukaz. A to neraz aj do kamery. Pretože jej produkcia v začiatkoch putovala do kolekcie veľmi mladých modeliek, ktoré musia dokázať, že už majú minimálne osemnásť. Ak máte radi ženy lolitkovského typu, nech sa páči, práve pre vás dáva Adel od seba nohy.