Menu
zdroj: erocurves/addisonryder
Addison Ryder.

Sexy Pipka Addison Ryder: Kráska, ktorá chce, aby ste sa na ňu pozreli

Nahé telo sympatickej štíhlej brunety predstavuje vždy dôvod na radosť. Preto nás aj pohľad na rozkošnícku Addison Ryder zaručene poteší. Je krásne stavaná, atraktívna a nohy dáva od seba častejšie, ako by sa na poriadnu ženu patrilo. No na ňu sa to rozhodne patrí. Pretože jej to jej džob aj hobby.

Spoznajte krásavicu

Addison Ryder má 26 rokov a predstavuje ženu, ktorá sa prestala hanbiť omnoho skôr, ako dovŕšila dospelosť. Pochádza z USA, takže ako sa bežne vie, v krajine, kde je do 21 rokov konzumácia alkoholu zakázaná, si mladí spestrujú život inakšími rozkošami. Jednou z nich je samozrejme sexuálny pôžitok. Preto mala už v osemnástich dostatok skúseností, aby nimi očarila mužov na kastingu do sveta erotiky. Pôsobila prirodzene menej suverénne ako dnes. Mala sladkých osemnásť, telo stredoškoláčky a chuť ukázať svetu, že žena ako ona nemá čo skrývať. Ale má toho dosť, čo ukázať.

Telesné super miery

Krásne plné trojky a bez silikónu. Presne to je Addison Ryder v plnej kráse. Má len 157 centimetrov, takže pri jej výške tie vnady vyzerajú skutočne bravúrne. No a čo povedala na otázku, kam to chce v kariére dotiahnuť? Jej plánom je presúložiť sa až do siene slávy. Je to teda kariéra cez posteľ, alebo nie? Na to nech si odpovie každý sám, ale jej výkony sa oplatí pozrieť si na vlastné oči. Má skutočne potenciál zapísať sa do dejín erotiky.

Zbožňuje mužov, ženy aj nové príležitosti

Addison Ryder už neraz v rozhovore priznala, že sex pre ňu nie je len živočíšna potreba a akt rozmnožovania. Je to pre ňu priestor, kde sa môže naplno odviazať, realizovať, nájsť si ten svoj priestor na objavy. Sex je pre ňu skutočne ako príležitosť, kde je stále možnosť posúvať hranice, využívať rôzne hračky, nástroje polohy a čerpať tak z nevyčerpateľnej studnice rozkoší. No a bez okolkov treba povedať, že žena s takýmto prístupom k životu a sexu plným právom patrí do našej galérie. V nej ukáže všetko, čo správne chlapa zaujme.