Menu
zdroj: Erocurves/abellajade
Abella Jade.

Sexy Pipka Abella Jade: Latino kráska, ktorá si vás ľahko získa

Netreba veľa. Stačí, aby sa usmiala a ukázala hlbší výstrih. A už je všetko jasné. Padajú sánky, dvíhajú sa erekcie a začínajú mužom tiecť slinky. Aj keď pravdou je, že príťažlivosťou Abella Jade ďaleko presahuje len mužský záujem a láka na svoje telo aj ženy. Každý chce predsa ochutnať exotiku.

Bez hanby donaha

Môžete si povedať, že 24 ročná panna z Kolumbie je samo o sebe niečo zaujímavé, čo by stálo za preskúmanie. Ale zasa treba povedať, že ona je pannou už len v znamení zverokruhu. Inak sa dávno vzdala vienka. Už viac ako päť rokov zasväcuje svoj život nahote. Stala sa najprv hviezdou známej stránky, kde mladí muži pozerajú bežné baby za peniaze z kreditky. No a potom postúpila do serióznej agentúry, kde z nej chceli doslova strhnúť šaty. Dostala sa veľmi rýchlo do sveta a po jej exporte je dopyt rovnako ako po bielom prášku z kolumbijský plantáži. Prináša dokonca aj prakticky rovnaké stavy blaženosti, akurát je plne legálna a vyskúšať si jej mágiu môžete aj vy. Minimálne v galérii.

Ukáže rada, čo má

Sexturistika nie je len pre mužov, ktorí potrebujú stále niečo nové. Sex turistika je jednoducho aj o spoznávaní krás danej krajiny, miestnej kultúry, vône a krásy rozmanitosti sveta. Cestovatelia by vedeli hovoriť, čo ich neustále ženie do sveta. A samozrejme k svetu patria aj mladé a krásne baby. Abella Jade je typ ženy, za ktorým sa chcete obzrieť. A čo viac, ktorý chcete skúsiť. Tak ako vám často nestačí vidieť krásne pláže len na obrázku, ale chcete si v nich omočiť aj nohu. A presne také pocity má muž aj pri Abelle. Na druhej strane už je v Kolumbii málo, takže ju možno stretnúť pri práci v USA a prekročila aj hranice Európy. No svoj kolumbijský temperament si nosí všade so sebou. 

Ostáva prirodzenou

Výhodou latino žien je, že nepotrebujú plastiku, ani nepotrebujú implantáty do zadku. Príroda im jednoducho nadelila všetky tie najkrajšie krivky ženského tela, ktoré je nutné vystaviť a potrebné obdivovať. Jednoducho, ak sa zamilujete do latino žien, stane sa z toho skutočná droga. Ale bezpečná a legálna, takže si ju pokojne užite do sýtosti.