MENU
Menu

Sexy Pipka Aali Rousseau – predvedie to, čo iné nie

Sladká blondínka je ako dezert. Alebo lepšie povedané, ako čerešnička na torte. Zosobňuje túžby mužov po celom svete. Je sladká, je vášnivá, je krásna, je ženská a hlavne je prirodzená. Je to Američanka s čarovným úsmevom a ešte čarovnejším chumáčikom. Asi viete, že ho nemá v podpaží, ale na mieste, kde sa do neho každý chlap zaľúbi.

Aali Rousseau – predvedie to, čo iné nie
Nie, ona chce ostať prirodzená
Nie je to žiadna hanblivá baba. Veď to by nemohla masturbovať prvú ligu pred tisíckami divákov a robiť striptíz na počkanie. Ona skutočne rada ukáže čo má, ale nepotrebuje sa chváliť cudzím perím. Preto si nedala zväčšiť poprsie, ani sa nikdy nedala napichať injekciami kvôli zväčšeniu pier. Dokonca žiletku síce požíva na telo, ale ohanbie si len upravuje. Ako priznáva v médiách, niekedy si ho necháva úplne naprírodno. Vzrušujúce však? Tak si ju vychutnajte a nazrite do galérie aj pod jej nohavičky.

Blondínka nie je tak celkom
Blond vlasy sú jedinou zmenou oproti jej prirodzenosti. Narodila sa totiž ako bruneta, ale pri pohľade do zrkadla usúdila, že k jej tvári ide viac svetlý odtieň ako orieškový a tak sa dala prefarbiť. Tam dole však ostáva brunetkou a mužom teda chutí ako dvojfarebná zmrzlina. Sladko a krásne.

Čo sa týka jej životných snov, je to jednoducho mladá baba, ktorú baví práca a nerieši, čo bude o dvadsať rokov. Aktuálne si rada užíva život plným priehrštím a hoci nemá zatiaľ stabilného partnera, srdce jej po ňom ani nepiští. Veď jej intímne chute hasia v práci a to jej zatiaľ stačí.

Krásne dvojky v akcii
Nemá veľké prsia, ale má krásny, líniovo dokonalý zadoček. A prsia do ruky sú tiež k mužskej radosti. Hlavne ak sú teplé, prirodzené a s malými, zato napruženými bradavkami. Aali meria 167 centimetrov a váži 57 kilogramov. Ideálna veľkosť aj váha na to, aby sa jej zmocnil mačo a poriadne jej dal do tela. A psst, prezradíme tajomstvo: ona to má rada tvrdšie. „Na zlých chlapcov som zaťažená," priznala v jednom rozhovore a hneď si dala nohavičky dole, aby to dokázala.