Nevytriezvela zo vzťahu pred vami
Nedostatočne vysporiadaná minulosť u žien je jedným z najčastejších dôvodov, prečo utekajú aj z nových vzťahov. Bez ohľadu na to, či im znesiete modré z neba. Preto si dobre všímajte znaky, ktoré povedia, že máte po boku ženu, ktorá má ešte srdce v minulosti. Preto vás nezačne milovať tak, aby mala aspoň chvíľu ružové okuliare, a skôr či neskôr utečie. Spomienky na bývalého vedia pokaziť každý potenciálny vzťah. Nie je však dôvod nenechať sa zviesť, len sa pripravte na to, že to nebude nadlho.

Nechcú sa ponoriť hlbšie
Sex je fajn, aj večera, prechádzka, pokec, ale cítite, že to nie je niečo viac. Niečo hlbšie, niečo, že vám napíše iba tak, ako sa máte. Ženy, ktoré nevidia vo vzťahu budúcnosť, alebo sa nevyrovnali s minulým vzťahom, ostávajú povrchné aj v ďalšom vzťahu.

Berú vás na výlety do minulosti
Horšie je, že tam s vami bude aj jej bývalý frajer. Čím žena viac spomína bývalého, tým si môžete byť istejší, že s vami nebude dlho. A nie je to preto, že by sa k nemu chcela vrátiť. Ak ju však v hlave a srdci strašia zvyšky minulého vzťahu, ešte nie je pripravená na nový. Bez ohľadu na to, ako žiadostivo sa správa jej telo. Preto s tým radšej počítajte.

Nevie, prečo sa posledný vzťah skončil
Ak už hovorí o bývalom, pokojne sa spýtajte, čo bolo problémom. Ak vám nebude vedieť povedať, ale vytrasie zo seba balík špiny na bývalého, máte problém aj vy. Takáto žena sa z rozpadu vzťahu nepoučila. Je to ako keď niekto spôsobí nehodu, ale neuvedomí si svoj podiel viny. Mimochodom ste akurát tak ďalší v poradí, na ktorého sa vrhne v budúcnosti kopec negatív.

Dáva vám zmiešané signály
Občas máte pocit, že je ako med, ako tá najzamilovanejšia, o deň na to sa tvári, že nemá náladu na vás ani na celý svet. Občas vyhľadáva vašu spoločnosť prehnane, až vám nedá ani dýchať, inokedy sa neozve aj týždeň. Značí to jediné. Sama nevie čo chce a preto je lepšie nekupovať jej darčeky na Vianoce vo veľkom predstihu.