Všetko jej vadí

To, čo ste doteraz robili a ona možno nemusela, alebo tolerovala je denne na pranieri. Máte pocit, že už je vadí už aj vaše dýchanie. Za každú cenu hľadá na vás chyby a aj to, čo robíte dobre zrazu vie byť dôvodom, aby poukázala na vašu neschopnosť. Je za tým jediné. Snaha presvedčiť samú seba, že ste naozaj nevhodný. 

Vracia sa do minulosti

Veci a chyby, ktoré ste v minulosti spravili a sú už uzavreté, znova ožijú. Už ste si ich vydiskutovali, zmenili ste sa, urobili nápravu a opäť ich máte na tanieri. Pokojne aj z doby pred desiatkami rokov. Ona ich znovu používa ako zámienku boja proti vám. Je za tým presne snaha, ktorá smeruje ku koncu. Pretože staré rany sa už neotvárajú, ak chcete na vzťahu popracovať.


Patríte k biromantikom? Môžete byť najlepším sexuálnym partnerom

Trávi s vami čoraz menej času

Pretože sa ho snaží prirodzene už tráviť s niekým iným. Vám síce možno hovorí, že je to normálne, že má kamarátov , kamarátky, ale potajme si už zvyká na život bez vás. Vtedy je na mieste zmeniť vzťah, alebo sa zmieriť s tým, že vám nebude chýbať.

Nechce vás v sexe

Prečo by aj chcela. Odmietanie je síce aj dôsledkom hádky alebo roztržky, ale ak sa objaví bez vážnejších nezhôd, tak môže ísť práve o vyvrcholenie rozhodnutia, že s vami už nebude. Ak nie je odmietanie sexuálnej aktivity chvíľková záležitosť, ale trvá mesiace, tak sa s tým pomaly zmierte, že inak to už nebude.

Porovnáva vás s inými

V tomto bode je to už prakticky rozhodnuté. Nech urobíte čokoľvek, jej rozhodnutie opustiť vás, nezmení. A prečo vás vlastne porovnáva? Aby vám ukázala, že ona je v tom nevinne, ale každý iný muž by do jej života vniesol omnoho viac. Preto ak začne porovnávanie, môžete si byť istý, že za chrbtom schováva kopačky.