MENU
Menu
Orgazmus.

Sex a flirt Zmiešaný orgazmus: Pripravte ho partnerke, nikdy nezažila nič lepšie

Ženy majú nad mužmi niekoľko výhod. Jednou z nich je, že môžu mať orgazmy viackrát po sebe. Pritom vyvrcholenie môžu dosiahnuť viacerými spôsobmi Ak ich spoznáte a skombinujete, privediete ju do skutočného sexuálneho raja.

Všetky cesty vedú do lona
Sexuológovia, že každá žena dokáže dosiahnuť orgazmus na viacero spôsobov. Iba si to vyžaduje čas a správny prístup. Ak jednotlivé body spojíte, máte u nej navždy vyhrané. Zapamätajte si, že to najdôležitejšie je klitoris, bod G a O, plus bradavky a kúsok análu. Čím viac týchto bodov zapojíte, tým lepší bude efekt. Zhana Vrangal, ktorá skúma ľudskú sexualitu na New York University totiž tvrdí, že vtedy partnerka nezažije pocit len jedného orgazmu, ale viacerých naraz.

Bradavky sú základ
Každá žena má rada, ak jej ich stimulujte. Ale každá to má rada inak. Niektorej robí dobre len jemný dotyk perami. Doslova sladké nenápadné bozky, ktoré vyšlú signál slasti hlboko do tela. Iné ženy majú rady niečo tvrdšie, vrátanie hryzenia, poťahovania, trenia. Sú aj také, ktorým robí dobrej bolesť. Nie je teda otázka, či zapojiť bradavky, ale ako. To musíte zistiť ako prvé. Potom ich už len pridáte k milovaniu a tým zvýšite mieru jej slasti.

Klitoris
Je to takzvaný ženský penis. 80 percent orgazmov zažívajú ženy práve prostredníctvom klitorisu. Preto je potrebné vsadiť na polohy, pri ktorých dochádza k jeho stimulácii. Tu je vhodný napríklad misionár s jemne vyvýšeným zadočkom. Stačí malý vankúšik. Nič zložité, prakticky ostávate pri klasike, ale bude jej lepšie.

Body vo vagíne
Tie základné sú dva. Bod G, ktorý sa nachádza asi dva centimetre po vstupe na hornej strane vagíny. Bod O sa nachádza hlbšie, až pri krčku do maternice. Dá sa dráždiť pri polohách, kedy vniknete hlbšie, alebo spolu s klitorisom špeciálnymi hračkami. Ak dokážete stimulovať tieto dva body a napríklad aj orálne klitoris a rukou bradavky, partnerka vám doslova exploduje pri vyvrcholení blahom.

Favorizovaná poloha odzadu
Ženy ju milujú. Dôvod je, v tejto pozícii vie šikovný milenec dráždiť všetky orgazmické spúšťače naraz. S trochou snahy a citu viete priamym spojením stimulovať body G aj O. Následne máte jednu ruku voľnú na dráždenie klitorisu, druhou môžete žene láskať bradavky. No a samozrejme, to môžete striedať s masážou zadočku. Tak málo stačí. Vyžaduje si to iba štipku snahy a kúsok obratnosti.