Ak totiž  dostanete „defekt“ po pár minútach, z takej jazdy nebude nadšená žiadna partnerka. Čo teda robiť, aby ste namiesto šprintov „odstáli“ aj maratóny?

Ste príliš nervózny

Erekcia je výsledok telesných a duševných pochodov. Dobrá erekcia sa dá udržať dlhodobo len mužom, ktorí majú zdravé telo a v pohode myseľ. To znamená žiadna nadváha, žiadne ochorenie, po fyzickej stránke musíte byť fit a rovnako po mentálnej. Uvoľnený, v pohode, bez stresu a s nadšením užiť si. Inak to neustojíte.

Bojíte sa, že zmäknete

Obrovský problém mnohých mužov. Nahá frajerka vás vzruší na počkanie, no len čo opadne prvé nadšenie, okamžite začne hrať myseľ proti vám. Zrazu sa prestanete sústrediť na to, aké má krásne bradavky a ako super sa cítite a myslíte iba na to, aby ste neochabli. A uznajte, toto nemôže nikoho vzrušovať. Penis paradoxne smeruje dole. Zahoďte strach a užívajte si jej telo naplno. Natlakuje vám to penis.

Príliš veľa pracujete

Príliš veľa práce škodí sexu. Vďaka peniazom si možno nájdete lepšie baby, ale v posteli to už o úspešnom príbehu nebude. Práca je stres a stres dokáže zásadne oslabiť schopnosť tela dokonale pracovať s cievnym systémom. Navyše ovplyvňuje aj produkciu hormónov, ktoré potrebujete na to, aby ste boli chlapom nielen v práci, ale aj po pracovnej dobe. Preto je nutné ubrať paru za počítačom, čo vám pridá dosť výkonu pod perinou.

Málo spánku

Odkladať spánok sa neoplatí. Dve krátke noci do mesiaca vám nezoberú vietor z plachiet. Ale pozor, platí rovnica, ktorú by si mali zapamätať všetci muži. Čím kratší spánok, tým kratšia erekcia. Potom je už len na vás, ako si to v živote zariadite.

Príliš veľa porna

Aj to, čo každý deň nabudí vašu erekciu, ju môže v konečnom dôsledku oslabiť. Mladí muži by mali držať porno na uzde. Príliš veľa erotických stimulov totiž môže znamenať, že si zvýšite latku vzrušenia. Na chvíľu vám penis povstane ako partizán, ale len čo zistí, že v posteli nemáte najnovšiu mačičku z videa, ale partnerku, ktorá nemá silikóny ani samodržky, penis sa stiahne do úzadia. Čím viac hodín vydržíte pri porne, tým menej času zvládnete s reálnou partnerkou v posteli. Túto zásadu si pre bezpečnosť vlastnej erekcie dobre zapíšte za uši.