Byť zlým sa oplatí

Ženy milujú, ak sa k nim správate dobre, ale rovnako tak, ak vo vás uvidia zlého chlapca, ktorý nevie byť len ako medík. Oddávna ženy obdivovali mužov z divokých súbojov ktorí neváhali vytasiť zbraň, alebo zrovnať so zemou pol baru, aby získali srdce vyvolenej. Nezabudnite, toto ženám podvedome imponuje aj v 21. storočí. Už len vzbudiť ten dojem , že ani vy nie ste slabochom.

Telo ak dôkaz

Či chcete, alebo nie, k zlému chlapcovi patrí dobré telo. Bez toho to nepôjde. Preto ak chcete byť hviezdou ulice a mužom, ktorý v nej vzbudí pocit, že je alfa samcom, už včera ste sa mali potiť vo fitku. Ak ženu neviete zdvihnúť a vaše telo nemá správne svalnatú konzistenciu, na skutočne zlého chlapca to nedáte. Preto začnite budovať objemy.

Poriadne ju zovrite

Každá žena chce, aby sa je partner z času na čas poriadne zmocnil. Možno poznáte tie pochvalné chýry o pevnom mužskom náručí. Dobrý muž má jedno také vždy pripravené. No a zlý chlapec ním vie ženu poriadne objať, schmatnúť, doslova uzavrieť. Nebojte sa občas partnerku poriadne uchopiť, aby pocítila, že nie ste slabochom, ale skôr to, že s ňou viete aj poriadne zatočiť, ak treba.

Buďte rázny

Povedzte program, rovno ju s ním oboznámte a čím bude pikantnejší, o to lepšie. Môže najprv odporovať, ale vy ste zlý chlapec, ktorý drží pevne opraty. Každá žena skôr či neskôr na takúto hru pristúpi. Pretože občas mať zlého chlapa znamená podriadiť sa jeho vôli. Ženy to v rámci sado - maso hier radi skúsia. Len musí z vás naozaj vyžarovať rozhodná charizma.

Použite správny slovník...

...zlého chlapca, samozrejme. Taký slovník sa príliš nelíši od baníka, ale je využitý v správnej chvíli. Pretože šťavnatá nadávka počas hádky má úplne inú funkciu, ako keď ju použijete v stave spoločného vzrušenia. V tom druhom prípade vás označí za „špinavca“, ktorým sa ale rada nechá pošpiniť.