MENU
Menu

Sex a flirt Zlá správa pre mužov: Je na vás, či žena bude mať orgazmus, alebo nie

Aká je vizitka dobrého milenca? Veľmi radi by sme povedali, že stačí, aby žena bola spokojná, ale veru, nestačí to. Kým jej nedáte veľké O, nie je to úplne ono. Vyhovárať sa na to, že nie je mužova starosť, či partnerka zažíva orgazmus, je mylné. Nie je to síce len a len jeho "práca", ale z väčšej časti áno. Vyhrňte si teda rukávy a poďte na to!

Zlá správa pre mužov: Je na vás, či žena bude mať orgazmus, alebo nie
Správna stimulácia
Tak ako u mužov, aj u žien platí, že na vrchol vedie správna stimulácia. V prípade nežného pohlavia sú dobre známe fakty, že samotným stykom to tak ľahko nejde a väčšinou pomôže klitoris. Tento zázračný bodík je takým intenzívnym nervovým zakončením, že takmer zaručene vystrelí ženu celkom hore. Samozrejme, ostáva v platnosti, že musí byť dostatočne uvoľnená, dobre naladená a zdravá. Ak toto všetko spĺňa, sama si iste orgazmus dopriať vie a ak chce muž po jej boku byť za toho najlepšieho, mal by to vedieť aj on. Táto známka kvality sa naozaj cení.

Skutočné príbehy mužov, ktorí predstierali orgazmus

Mužské schopnosti
Muž by teda mal byť dobrým pozorovateľom, nakoľko ženský orgazmus nie je taký priamočiary ako mužský. Mal by ženu poznať, ovládať jej erotogénne zóny alebo mať naozaj dobre vytrénovaný jazyk aj prsty pri stimulácii najintenzívnejšieho miestečka.

Klame, alebo je úprimná? Ako ženy fingujú orgazmus

Odborníci, ktorí razia teóriu, že ženský orgazmus je tu na určenie ideálneho partnera, ženú mužov vpred. Vraj ak vedia partnerkinmu telu dopriať to najlepšie, sama žena zatúži po pevnom vzťahu, resp. môže milenca povýšiť na dlhodobého partnera až otca svojich detí. Netreba sa ale hneď ľakať, ak to nie je vaším cieľom, je to len jedna z teórií.

Opak predčasnej ejakulácie: Čo robiť, keď nemôžete vyvrcholiť?

Túžba po opakovaní
Faktom však je, že sex s orgazmom je pre ženy lepší ako akýkoľvek iný. Preto je jasné, že takýto zážitok si rady zopakujú a šikovného milenca pozvú znova a znova. Aj štatistiky potvrdzujú, že ženy schopné dosahovať pri milovaní s partnerom orgazmus majú viac sexu a celkovo sú v živote spokojnejšie. A ako sa vraví - spokojná žena znamená spokojný život, takže? Určite stojí za to posnažiť sa tej svojej dopriať to najväčšie "ooooo" zo všetkých. Je totiž z veľkej časti na vás, či zakričí alebo nie.

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
11.11. 2019 20:00
Diskusia