MENU
Menu

Sex a flirt Ženy prekvapili: Prezradili, ktoré polohy sú najlepšie a čo si myslia o análnom sexe

Sebeckosť sa v posteli nenosí a pokiaľ na to zabúdate, ženy o vás veľa pekného nepovedia. Ideálne je sex vyvážiť - niečo si vziať, ale niečo aj dať. Keď teda budete najbližšie meniť polohu, vyberte takú, po ktorej túži aj ONA.

Ženy prekvapili: Prezradili, ktoré polohy sú najlepšie a čo si myslia o análnom sexe
Z prieskumu medzi dvoma tisíckami žien sa ukázalo, že sa muži báť nemusia. Nežné pohlavie obľubuje podobné pozície (hoci v inom poradí), no jedna vec je radikálne odlišná. Análny sex...

Čo áno
Začnime tým príjemnejším. Top trojicou polôh medzi ženami sú psík, následne misionár a nakoniec kovbojka. Všetko sú to kvalitné polohy s vysokou šancou na ženský orgazmus, takže sa zrejme žiadny muž nebude sťažovať. Ak vám nevonia misionár, ktorého si ženy vytiahli na druhé miesto rebríčka, netreba sa báť. S vankúšikom pod jej zadkom je to pomerne slušný rozdiel. A pritom ide len o detail.

Luxusné dildo zo slonoviny: Dôkaz, že ženy sa ukájali už pred sto rokmi

Aj baby majú chuť experimentovať a ako sa ukázalo, najradšej by to robili na stole. Vraj je to sexi a drsné, akoby išlo o rýchlovku s neznámym. Na druhé miesto sa dostala pozícia pripomínajúca psíka, no žena má jednu nohu zdvihnutú a vystretú vzad. Neznie to zle, takže sa oplatí skúsiť, ak to tá vaša navrhne.

Všetko, čo potrebujete vedieť o krúžkoch na penis a ich využití

Čo nie
Čo možno zamrzí, tak to je análny sex. Ženy ho neposunuli ani len do prvej desiatky obľúbených polôh a vyhodili ho aj z rebríčka toho, čo by chceli vyskúšať. Netreba však zabúdať, že ide o zovšeobecnené dáta a vaša vyvolená môže byť v posteli odvážnejšia. Opýtajte sa a uvidíte.

Neuveriteľné fakty o ženskom orgazme. Čo v skutočnosti prežívajú?

Prekvapením je aj pomerne nízke percento žien, ktoré pozerajú porno. Hneď však treba dodať, že osamote, nakoľko spolu s partnerom by si ho rada pozrela väčšina opýtaných. Vidia v tom nielen slušnú predohru, ale aj inšpiráciu, čo skúsiť. Je to síce odkaz na to, že nás chcú niečo nové naučiť, ale v takejto podobe sa určite nebudeme sťažovať.

DISKUSIA
11.9. 2019 22:00
Diskusia