Riskujete vzťah

Ak nejaký máte, tak si dobre rozmyslite, či si platenú slečnu doprajete. Mnoho mužov si myslí, že takýto úlet je lacnejší aj bezpečnejší ako milenka. Avšak pozor. Je síce minimálne riziko, že vám na neveru príde partnerka priamo, no budete mať čo vysvetľovať, ak si domov donesiete nejaký náznak pohlavnej choroby a v dobrej vôli nakazíte aj partnerku. A to sa nestáva až tak zriedkavo. Preto pozor na možné riziká. Možno zaplatíte vzťahom, ktorý by vám inak vydržal aj do konca života.

Zdravie

Pri strete so slečnou za peniaze musíte počítať s tým, že to nie je len žena ľahkých mravov. Ona má v sebe niekoľko pánov denne. A vždy iných. Aj kondóm môže niekedy zlyhať. No a môže aj vám. A vy sa tak zoči voči vystavujete riziku vážnych ochorení. Od bežnej kvapavky či HPV až po AIDS. Pretože každej sa už stalo, že prezervatív zlyhal. V takom prípade potom pomôže len modliť sa a ísť na testy. Pozor, nakaziť sa dá mnohými pliagami aj pri orálnom sexe a ten robí väčšina žien bez ochrany.

Povesť

Návšteva slečny za peniaze sa nemusí obísť bez pozornosti. No a dokonca sami muži často v snahe pochváliť sa novou skúsenosťou prezradia, že si zaplatili ženu len na to jediné. Hoci vás kamaráti potľapkajú po pleci, už navždy budete medzi nimi tým, ktorí musí za priazeň ženy platiť. A to nie je práve vizitka, ktorú by túžil mať niektorý muž v partii.

Výčitky svedomia

Môžu sa dostaviť, pretože to je tak trochu neštandardný postup zaplatiť si za spoločnosť. A paradoxne výčitky nemusíte mať len kvôli tomu, že máte vzťah. Aj single muži zažívajú nepríjemné pocity po sexe s predajnou ženou, že vlastne klesli až tak hlboko.

Začnete o sebe pochybovať

Nie vždy sa návšteva erotického salónu alebo privátu skončí vytúženým cieľom. Po prvé často idete „naslepo“. Neviete či sa vám žena bude naozaj páčiť, voňať vám, preskočí iskra a bude to za to stáť. Aj priestory o mnohom rozhodujú. A tak sa môže stať, že nakoniec zaplatíte, ale erekcia sa podplatiť nedá. A tak začnete pochybovať o svojej mužnosti. To môže spôsobiť aj následné zlyhanie, čo teda vonkoncom nie je želaný dôsledok jednej návštevy.