MENU
Menu

Sex a flirt Žena si naraz zobrala troch mužov, monogamii dala naveky zbohom

Jeden muž a jedna žena je koncept, ktorý mnohým mužom nevyhovuje. Takže sa snažia hasiť svoj hlad po iných ženách potajomky. To sa obvykle nevypláca a skočia ako vyvrheli a záletníci. Konečne však s poznaním, že monogamia nie je pre každého, vyrukovala žena. Má 36 rokov a potom, ako jej skrachovalo manželstvo, sa rozhodla, že manžela už nikdy viac nechce. Teda jedného.

Žena si naraz zobrala troch mužov, monogamii dala naveky zbohom
Má apetít aj potreby
Ann Grace Aguti má takmer štyridsiatku na krku a aktuálne má troch manželov. Ešte väčším paradoxom je, že je dcérou kresťanského farára v Ugande, ktorý ju za jej správanie odsúdil, ale dcéra si postavila hlavu a povedala, že nebude otrokyňou jedného chlapa, ak môže mať troch, ktorí dokážu uspokojiť jej potreby. Ann totiž svojho prvého manžela opustila po tom, ako sa ukázalo, že sa musí o neho starať finančne, v ničom jej nepomáhal a aj na sex si musela zaobstarať milencov. Jej potreby nedokázal naplniť jediný muž, ale aj traja sa majú čo obracať.

5 vecí, ktoré už na prvom rande prezradia, že ide o stíhačku

Trojica mužov je priateľmi
Pri výbere svojich manželov sa Ann po skúsenostiach už obzerala po dobrej spoločnosti. Richard Alich je vdovec a niekdajší policajt John Peter Oluka je pomerne bohatý roľník, a Michael Enyaku starý mládenec. Všetci traja žijú vo vlastnom a medzi sebou vychádzajú veľmi dobre, sú priateľmi.

Niet nad presný návod: Ako "spracovať" kamošku?

Celý rodinný život organizuje práve Ann. Vrátane toho, kedy bude mať kto službu v jej posteli. A hoci sama tvrdí, že sa pre ňu nenašiel jediný muž, ktorý by jej dokázal plne vyhovieť, títo traja to ako tak spoločnými silami zvládajú.

Vôbec nejde len o sex: Čo ženy od mužov skutočne chcú?

Kto je vlastne otcom?
Momentálne je Ann tehotná, ale nevie sa, kto vlastne z trojice manželov bude zapísaný ako oficiálny otec. Najpravdepodobnejší je John Peter Oluka, ale aj ďalší dvaja sa hlásia k potomstvu. Ann má totiž aj značný sexuálny apetít, ktorý sa snažia taktiež uhasiť všetci traja muži spoločnými silami. Ann je ako ich kráľovná. Harmonicky a na striedačku takto žijú už vyše roka a ako aj John Peter Oluka hovorí „Zatiaľ medzi nami nedochádza k žiadnym rozkolom." Chlapi si spolu podebatia, zájdu na pivo a každý je tak trochu rád, že na túto ženu nie je sám.

DISKUSIA
18.11. 2019 13:00
Diskusia