MENU
Menu
Láska.

Sex a flirt Vyznanie lásky inak: Ak neviete povedať “ľúbim ťa”, urobte nasledovné

Ak zo seba neviete dostať tie najkrajšie slová, ktoré chce žena počuť, nie ste jediný. Množstvo ľudí má ten istý problém. Partnerku však nenechajte tápať a svoje city jej vyjadrite aj tak. Len trochu inak.

Tá správna fráza
Ak sú problémom práve slová “ľúbim” či “milujem”, nájdite si také, ktoré vám guču v hrdle nespôsobia. Existuje množstvo fráz, ktorými prejavujete svoje city, tak si vyberte. “Si pre mňa to najdôležitejšie”, “bez teba si neviem predstaviť život”, “chcel by som byť už iba s tebou” a mnoho ďalších. Žena aj z takéhoto vyznania pochopí, čo v svojej hĺbke znamená.

Hýčkajte váš vzťah
V dnešnej dobe, kedy sme všetci zaneprázdnení, sa môže vzťah dostať na druhú koľaj. Ak mu však dáte prioritu číslo jeden, budete sa mu venovať, partnerke neustále dokazovať svoju náklonnosť a mať radosť zo spoločného času, ďalšie slová ani netreba. Váš pozitívny prístup jej povie za vás, že ju skutočne milujete. 

Napíšte to
Niekedy sa veci ťažšie hovoria, ale ľahšie sa píšu. V dnešnej dobe máme množstvo spôsobov komunikácie na diaľku, tak jeden zvoľte a skúste to takto. Vyjadrenie citov jej pošlite napríklad do SMS-ky alebo jej jednoducho nechajte na vankúši lístok s nápisom “ľúbim ťa”. Takéto vyznanie si vie aspoň opakovane pozerať.

Super-romantické gesto
Slová “milujem ťa” sa dajú zabaliť aj do gesta, ktoré sa len tak bežne nerobí. Pokiaľ pre ňu pripravíte extra vec, pochopí, že to nie je iba tak. Cení sa klasický ručne písaný milostný list, takisto prívesok či náramok so znakom lásky. Malo by ísť o niečo jedinečné a nie bežné ako večera alebo masáž v posteli. Aby gesto jasne dalo najavo, že jeho odkaz je tentoraz špeciálny.

Priznajte sa jej
Ak viete, že po vašom boku je tá pravá, nerobte zbytočnosti a priznajte sa jej. Komunikácia je vo vzťahu alfou a omegou, preto sa jej nebojte povedať, že romantické slová zo seba dostať neviete. Jedným dychom však treba dodať, že aj napriek tomu, že ich naozaj cítite. Takto jej vyznanie poviete aj nepoviete a navyše ste úprimný. A to všetko sa ako celok naozaj cení.