Masáž

Kvalitný lubrikačný gél sa už sám o sebe používa ako dva v jednom. A to znamená aj ako klasický lubrikačný gél, ale aj aj ako gél masážny. Z toho vyplýva, že ho nemusíte nanášať len na zadok a vagínu, ale aj priamo na telo. Vyskúšajte partnerke pomocou lubrikantu rozmasírovať napríklad sedací sval po celodennom sedení. Bude sa tešiť skutočnému potešeniu. Rovnako môžete skúsiť aj klasickú masáž na uvoľnenie krku alebo na intímnu masáž poprsia. Pretože práve masáž sa dá robiť dobre len vtedy, ak to kĺže.

Ako aromaterapia

Super tip je, ak investujete nielen do číreho, ale aj voňavého lubrikačného gélu. Vďaka tomu stačí málo a môžete pri milovaní využívať aj zmyselné vône. Možno neviete, ale napríklad silice ylang-ylang, alebo pomarančového kvetu pôsobia aj ako afrodiziaká. Preto stačí úvod masážou a samotný lubrikačný gél vám nakoniec pomôže so ženou a jej chuťou.

Telo na telo

Lubrikačný gél je skvelým pomocníkom nielen na premastenie intímnych zón, ale aj na masáž telo na telo takzvaným nuru princípom. To znamená, že na partnerku natrieme dostatočné množstvo lubrikačného gélu a následne sa môžete po sebe jemne trieť. Masírujete sa tak telo na telo. No a samozrejme je vhodné si z času na čas vymeniť aj garde a nechať ju masírovať vás lubrikovanými prsiami. Užijete si mnoho zábavy aj rozkoše.

Intímne experimenty

Ideálne napríklad na využívanie hračiek. Ak sú nové, pokojne ich nalubrikujte a budete sa vám s nimi ľahšie experimentovať Hlavne čo sa týka telesných otvorov. Nehovoriac o tom, že napríklad priama masáž vnútornej prostaty si lubrikačný gél bude určite vyžadovať. No a s jeho pomocou ju zvládne nielen partnerka, ale aj vy sám. Preto je na mieste, aby ste ho mali aj v prípade, že aktuálnu známosť nemáte.