MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Vyskúšajte jednoduchý trik: Zlepší výkon v posteli aj erekciu

Viac sexu, orgazmov aj kontroly. Vy budete konečne určovať, kedy sa bude končiť milovanie a nie predčasná ejakulácia. Na to všetko vám stačí jednoduché cvičenie. Navyše veľmi príjemné. Naučí vás ovládať svoje telo, ejakuláciu a posilní erekciu. dokonca sa vám môže zväčšiť penis. Dajte sa do toho.

Oddialiť znamená viac si užiť
Orgazmus je jasným cieľom rozkoše. Snažíme sa oň s partnerkami, ale aj vlastnoručne. Zdatného milenca však nerobí schopnosť dosiahnuť vyvrcholenie čo najrýchlejšie. Preto ak chcete byť lepší a zdatnejší, zamerajte sa na to, ako orgazmus oddialiť a dosiahnuť ho takpovediac na povel. Teda vtedy, keď už to budete sami chcieť. Naučíte sa rozhodovať nielen o vlastnej rozkoši, ale aj o partnerkinej.

Ide o hlavu, nie penis
Základom je vydržať čo najdlhšie na takzvanej hrane. To je pocit, kedy ešte orgazmus nemáte, ale možno by stačil jediný dotyk a spustí sa ako pretrhnutá hrádza. Treba venovať pozornosť hlave, zabudnúť na to, čo má prísť a užívať si ten pocit rozkoše. Čím dlhšie sa ho naučíte zvládnuť, tým dlhšie vydržíte v posteli.

Väčší penis? Áno, ide to
Trénovanie hrany je nielen cesta k tomu, že budete môcť sexovať prakticky ľubovoľne dlho, ale aj k tomu, že váš penis bude omnoho výkonnejší. Bude ako noha bežca. Trénovaný, pripravený podávať výkon. Pohybovať sa na hrane svojich možností. Vďaka tejto aktivite budete neustále udržiavať v kondícii toporivé telieska a ich schopnosť elasticity. Výsledok potom bude jasný. Dokážu absorbovať viac krvi a to sú cenné milimetre navyše vo veľkosti vašej pýchy.

Ako na to?
Na nič nemyslite, iba si užívajte. Ak je už vaše telo pripravené ejakulovať, prestaňte s dráždením. 30 sekúnd si užívajte krásne pocity na hrane vyvrcholenia. Potom pokračujte a naučte sa ovládať svoje pocity panvovými svalmi. Po pár tréningoch ich budete vedieť ovládať. Ak ich zapojíte do súlože, budete omnoho istejší tým, kedy sa uspokojíte. Váš penis podrastie spolu s vašim sebavedomím. Navyše táto hra je vhodná aj na predohru. Stať sa lepším milencom nebolo nikdy príjemnejšie.