MENU
Menu

Sex a flirt Všetko, čo potrebuje každý muž vedieť o BDSM

Skratka, ktorá vŕta v hlave často aj tým najnežnejším ženám. O zväzovaní spútavaní, povrazoch, zaviazaných očiach a trochu drsnejšom sexe sníva viac žien ako o princovi z Popolušky. Preto ak chce u žien zabodovať, je dobré, ak sa v skratke BDSM orientujete o niečo podrobnejšie ako zhrnutím, že ide o drsnejšie hry.

Všetko, čo potrebuje každý muž vedieť o BDSM

Nejde len o bolesť

Ak ste sa rozhodli experimentovať za dverami spálne, tak je najprv vhodné pochopiť, že skratka BDSM je tvorená zo skratiek anglických názvov sexuálnych praktík Bondage, Discipline, Sadism a Masochism. V preklade teda zväzovanie, disciplína a sadomasochistické hry. Vo všeobecnosti je však krycím názvom pre erotické hry ľudí za hranicami bežného sexu.

FOTO: Vyznávači BDSM v civile a vo svojom živle: Povedali by ste to do nich?

Keď bolesť láka
BDSM je atraktívne hlavne preto, že jemná bolesť stimuluje centrá v mozgu, ktoré sú náramne blízko centrám slasti a keď sa tieto dve centrá aktivujú, spoločne vzniká z toho dokonalý koktail rozkošníckych pocitov. Preto nie je zlé postupovať krok za krokom a zisťovať s partnerkou, aká bolesť vám ešte robí dobre a či vôbec. Pretože aj tu platí, že hoci je BDSM pre väčšinu, nie je pre každého.

BDSM pre začiatočníkov. Hračky, ktoré nájdete doma

Nie je to len o fyzickej bolesti
Ak si myslíte, že je to len o tom, ako zviažete partnerku a poriadne jej utiahnete putá za chrbtom, žalostne sa mýlite. To nie je jediný dôvod, prečo tieto hry fascinujú čoraz viac žien. Ono je to aj o dominancii. O tom, že si toho druhého podrobíte. Stane sa vašim otrokom, alebo pánom. A tak sa súčasťou predohry môže stať napríklad aj umývanie riadnu. Ak vám to prikáže domina v korzete a vysokých podpätkoch. Aj vy už cítite to vzrušenie?

Poslušný psík
BDSM posúva hranice ľudskej sexuality aj fantázie. Pre tento druh sexu sú bežné aj doggy a pony play. Teda hry na koňa a psíka. Súčasťou je napríklad obojok a náhubok a chodenie po štyroch v úlohe psíka alebo koňa. Chcete sa vybrať nahý po byte s dominantou ženou ako verný psík? Alebo naopak si venčiť sučku v sexy bielizni? Ak sa vám už v hlave rodia lákavé predstavy, BDSM je cesta aj pre vás.

FOTO: Erotické karikatúry, ktoré podliehali prísnej cenzúre (18+)

Ide to aj bez bolesti
BDSM je ako hra s ohňom v ohnisku. Plní ženám sen o znásilnení, o tom byť v úlohe obete, ale aj o tom, že si podrobia muža a on bude skákať, ako ony budú pískať. A pritom všetko v bezpečí s vlastným partnerom. Je to výlet do temných zákutí duše, ktorý vždy stojí za to, akurát je potrebné odhodiť strach.

DISKUSIA
19.8. 2019 22:00
Diskusia