MENU
Menu

Sex a flirt Viete, čo je austrálsky bozk? Túto techniku ženy milujú

Francuzák isto poznáte, ale pojem austrálsky bozk vám možno nie je známy. Verte, mali by ste ho zaradiť do vašej posteľnej jazykovedy (jazyk nespomíname náhodou, budete ho veľmi potrebovať), lebo ženy zbožňujú, keď ich niekto bozkáva po austrálsky.

Viete, čo je austrálsky bozk? Túto techniku ženy milujú
Aké je teda bozkávanie podľa protinožcov? Austrálsky bozk znamená v podstate to isté, čo francúzsky bozk na ústa, ale vykonáva sa „tam dole“ a prijímajú ho ženy. Rozumiete tomu správne, je to iba iný názov pre orálne uspokojovanie nežného pohlavia.

Nikdy nepozerajte porno na mobile! Prečo?

Aby bola vaša partnerka naozaj spokojná, musíte vedieť na jej intímnych partiách narábať s jazykom veľmi obratne a zároveň nežne. Nepristupujte k jej lonu ako smädný pes k miske vody, ale skôr ako k tomu najsladšiemu dezertu, ktorý si chcete vychutnávať donekonečna. Jemne krúžte jazykom okolo klitorisu, zaraďujte rôzne rýchlosti, ochutnávajte ju z každého smeru a všímajte si, kedy si to užíva najviac. A nezabúdajte, že máte aj ruky, ktorými ju môžete hladiť ostatných častiach tela, napríklad na prsiach, či rukách.

FOTO: To sú chytáky: Na tieto fotky jeden pohľad nestačí

Ale v princípe, ak vám idú vášnivé francúzske bozky na jednotku, mali by ste bez problémov zvládnuť rozdávať aj tie austrálske. Prajeme vám príjemné šantenie a partnerke veľa orgazmov.

DISKUSIA
30.11. 2017 13:00
Diskusia