Ochutnať inú ženu, teplotu pier a blízkosť tela predstavuje koktail, ktorý sa rozhodne oplatí vychutnať a nepokaziť. Preto je dobré sa na tento okamih vhodne pripraviť.

Bozkávanie je ako malá predohra

Ženy milujú bozky, ale tiež sa nerodia s talentom na ich realizáciu. Avšak mužov posudzujú podľa toho, ako im chutia, ako sa k nim správajú, ako to vedia s ústami. Pretože svojim šiestym zmyslom tušia, že ak to muž nevie s jazykom, nebude to vedieť ani s inými časťami svojho tela. Preto či už s bozkávaním začínate, alebo chcete vylepšiť svoju techniku, prečítajte si, čo baby majú na bozkávaní najradšej. Ženy a tie priznali, aké bozky od mužov chcú dostávať.

Jemný dotyk

„Milujem pocit, keď sa ku mne muž priblíži nežne a ja si aj na drsnom chlapovi vychutnám nežný dotyk mäkkých pier,“  hovorí Laura (29). To znamená, že netreba byť buranom a orálnym dobyvateľom. Prvý bozk či už sa lúčite, spoznávate, alebo začínate predohru by mal byť jemný, nežný, citlivý. Pokojne ju nechajte aj pár sekúnd iba tak, v spojení pier v ľahkosti.

Neučte sa z porna

To, čo priznala Laura, platí prakticky pre každú ženu. Žiadna nechce muža, ktorý vyplazí jazyk a ide imitovať bozky, ktoré videl vo filmoch pre dospelých. Ak už idete do bozku  jazykom, tak až vtedy, keď sama otvorí pery a môžete ochutnať kontakt špičkou, žiadne znásilnenie jazykom. Pretože v opačnom prípade pochopí, že aj v posteli budete chcieť byť ako pornoherec na scéne, a to žiadnu ženu nezaujme.

Štart a stop

Bozkávanie neberte ako maratón, ale skôr ako intenzívne zážitky s prestávkami. Postupujte technikou štart/stop, ktorá vytvára erotické pnutie. Pritom vám obom dáva možnosť sa aj nadýchnuť a stále sa láskať. Nezabudnite ani na to, že bozkávať môžete nielen pery. V prestávkach na ústach môžete partnerke pobozkať líce, krk, ušný lalôčik. Bude mať príjemné zimomriavky.

Meňte postoj

Bozkávanie nie je len hra jazykov, ale celých tiel. „Najkrajšie je, ak sú bozky ako tanec, pri ktorom nehrá hudba,“ hovorí Jana (28). Čo to znamená pre muža? Že nebude počas bozku stáť ako soľný stĺp, ale pridá k nemu aj pohladenie, objatie, pohyby dlaňami po tele. Jednoducho skúste aj na mieste tancovať s partnerkou spoločne aspoň od pása hore.