MENU
Menu

Sex a flirt Viete, ako žene predstaviť vlastný penis?

Raz príde tá chvíľa na každého. Vysnívaná a zároveň obávaná. Partnerke už žiaria oči, vy viete, že netrpezlivo čaká, keď dáte dole gate. Málokto však vie, ako zoznámiť svoj penis s novou známosťou. Nechať ho len tak visieť napospas pohľadom nie je top riešenie.

Viete, ako žene predstaviť vlastný penis?
Predstavte ho v dobrom svetle
Nemyslíme to len básnicky, ale doslova. Svetlo má výrazný podiel na tom, aký urobí váš penis dojem. V miernom šere sa strácajú vyrážky, farebné rozdiely a oko prestáva vnímať detaily. Ženské zreničky už nevedia tak dobre odhadnúť veľkosť. To hrá vo váš prospech, veci sa zdajú jednoducho krajšie, ako sú. Nemusíte mať pritom vôbec obavy, že niečo prikrášľujete pod rúškom šera. Veď aj baby sa maľujú a skrášľujú, tak trochu pomôžte aj vlastnému penisu.

Vôňa
Je potrebné, aby penis voňal. Na dezodorant, parfum, voňavé príslušenstvo zabudnite. Základom sú čisté trenírky a dokonalá hygiena. Príliš veľa vône a chémie pokazí babe chuťový zážitok a zároveň partnerke napovie, že ste sa snažili, aby ste vyzerali lepšie ako bežne, a to vám uberá body na sympatiách.

Je lepšie, ak stojí
Postaviť sa je odjakživa výrazom dôstojnosti a úcty. Staviame sa, keď učiteľka príde do triedy, stojíme počas významných chvíľ a momentov, ktoré sú slávnostné. Okamih, keď vám žena dáva dole trenírky je výnimočný a preto by ste pri ňom mali zachovať stav erekcie. Nie je najlepšie, ak žena prvý raz uvidí váš penis akoby ste ho vytiahli zo studenej vody. Ak viete, že ide do tuhého, tak sa povenujte predtým napríklad ručnej práci. Nech je skrátka slávnostne napriamený. Ženy milujú tvrdé údy. Omnoho viac ako mäkkýšov. Okamžite si u nej spravíte očko.

Ukážte, čo má rád
Keď už úvodné predstavenie pýchy máte za sebou, je načase, aby ste babe rovno v začiatkoch povedali, čo sa ako patrí. To znamená, že jej chyťte ruku, prípadne veďte hlavu, ak má chuť vás potešiť ústami. Ak žene nenaznačíte od prvých chvíľ ako postupovať, bude len tápať. Pritom vy sa oberáte o rozkoš a ju to nemusí baviť. Preto sa vraví, že už pri prvom stretnutí netreba váhať s hlbším predstavením a spokojný budete všetci „traja".

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
17.6. 2017 22:00
Diskusia