V čom je čaro klipu k piesni, ktorá na prvé počutie vôbec neznie ako erotické „lepidlo“?

Niečo, čo každý chce
Pieseň Watermelon Sugar je dobá, ale klip je ešte lepší. Pripomína trochu návrat do doby, keď deti kvetov neriešili obmedzenia ani zákony a žili v zmysle voľnej lásky. Klip je aj o niečom, na čo sa už každý v tomto období teší. Nielen dotyky, ale aj šťavnaté a sladké melóny. Lenže napadlo vám, že po reze melónu sa dá prstami prechádzať tak sexy, že ženám z toho zavibruje rozkrok? Môžete si to skúsiť aj u vás na balkóne. Je možné, že to aj na tú vašu zaberie lepšie ako sladké reči. Inšpirujte sa technikou, akú predviedol Harry Styles.

Nabitý sexuálnou energiou
Kedy máme veci najradšej? Keď ich nemáme. Presne na to vsadil klip Watermelon Sugar natáčaný v čase, keď nebolo ani chýru o karanténe. Klip je plný modeliek, ktoré si užívajú, dotyky, melóny a lásku. Takéto zábery v období sociálnej izolácie ženám rozochvejú telá túžbou. Na sociálnych sieťach sa dokonca objavili špekulácie, že Watermelon Sugar je krycí názov pre orálny sex. Niektoré gestá a pohyby jazykom skutočne akoby imitovali sexuálny akt. Klip je prešpikovaný sexuálnou energiou a reakcie žien na sociálnych sieťach hovoria jasne. Žiadna neostáva suchá.

Príliš vlhký pre dnešok
Zmyselné pojedanie melóne, stekanie šťavy a dotyky. Spoločné jedenie. To všetko cez optiku koronavírusu nevyzerá ako oslava života, ale ako ruská ruleta. Aj preto Harry Styles v úvode klipu zdôrazňuje, že bol nakrúcaný ešte pred vypuknutím pandémie. Nuž, svet sa zmenil a Harry Styles je kúskom normálneho obdobia. Spomienky naň ženy neskutočne vzrušujú. Vychutnajte si klip ako súčasť predohry a užite si dotyky aspoň v rámci domácej pohody.