MENU
Menu

Sex a flirt Viacnásobný orgazmus aj pre mužov: Stačí trochu tréningu a zvládne to každý

Nemusíte ho závidieť ženám, môžete ho mať aj vy. Nárok na viacnásobný orgazmus viac nepatrí iba do ženskej kategórie. Aj u muža môže platiť, že orgazmom nič nekončí. Práve naopak, začína.

Viacnásobný orgazmus aj pre mužov: Stačí trochu tréningu a zvládne to každý
Nesmiete ejakulovať
Mužské telo je nastavené tak, že orgazmov je pripravené prežiť viacero, ale za istý čas má len obmedzenú možnosť ejakulácie. Problém je, že u mnohých mužov sa ejakulácia rovno spája s orgazmom a tak na ďalšie stoporenie penisu po vystreknutí bude potrebné niekedy čakať dlhšie, akoby ste si želeli. No dá sa s tým pracovať. Oddeliť orgazmus od ejakuláciu nie je síce jednoduché, ale s trochou tréningu to dokáže zvládnuť každý. Platí, že trochu snahy prinesie v tomto prípade skutočne sladké ovocie.

Správa, ktorá mužov nepoteší: Poloha na psíka je najnebezpečnejšia

Viacnásobná rozkoš
Len si to predstavte. Máte po sebe viacero orgazmov a nemusíte prestať. To ocení aj partnerka, pretože budete schopný pokračovať aj v prípade, že už vy máte po tom. Vďaka technike viacnásobných orgazmov sa stanete lepším milencom, pretože budete môcť v milovaní pokračovať až do doby, kým aj partnerku nedovediete k vrcholu. Viacnásobné orgazmy môžu mať slabšiu intenzitu, ale môže ich byť niekoľko, čím prinášajú vyššiu mieru uspokojenia ako orgazmus jeden, hoci intenzívnejší.

Masturbujete príliš často? Zistite, ako na tom ste

Trénujte svaly
Tréning svalov robí z mužov chlapov. A to nie iba preto, aby dobre vyzerali, ale aby mali aj dobrý výkon. Aj v posteli. Aby ste sa vyhli ejakulácii, je nutné zapojiť špeciálne svaly pubococcygeus, takzvané PC svaly. Sú to zhruba tie, ktoré používate aj pri sedení za PC. Teda medzi kostrčou a mieškami. V rozhodujúcom momente ich potrebujete napnúť, stiahnuť, ako keď idete močiť, ale chcete to zadržať. Ak toto dokážete, vyhnete sa ejakulácii a prežijete orgazmus. Trénovať je lepšie dona na sucho a až potom robiť frajera s partnerkou.

Super polohy pre hlasnejší sex: Zamilujete si ich vy i partnerka

Pomáha aj stlačenie
Trénovať môžete aj moment stlačenia. To znamená, že sex prerušíte, a okamžite si zovriete penis a telo necháte uvoľnené. To môže vyvolať reakciu, pri ktorej zacítite orgazmus, ale spermie sa von nedostanú. Výsledkom bude, že po chvíľke pokračujete s pevným penisom ďalej. Omnoho praktickejšie je však práve zapojenie svalov. Tieto techniky však môžete kombinovať a užívať si toľko, koľko sa vám bude páčiť.

DISKUSIA
5.10. 2019 22:00
Diskusia