MENU
Menu

Sex a flirt Vedci vypočítali priemernú dĺžku penisu. Slováci, otvárajte šampanské

O tom, že na svete je viac žien ako mužov a teda že každý má šancu nájsť si partnerku, dobre vieme. No a dobrou správnou rovnako je, že tie ženy majú vyššiu šancu nájsť si v spleti mužov jedinca, ktorý nebude mať ani priemerný penis bežného Slováka. Máme teda všetky tromfy v rukáve.

Vedci vypočítali priemernú dĺžku penisu. Slováci, otvárajte šampanské
Preč s neistotou
Veľkosť penisu je jeden z najväčších mužských komplexov. V porovnaní so ženami a ich počtom komplexov z postavy sme na tom aj tak stále lepšie, ale dnes si doprajeme jeden veľký úsmev. Vedci totiž zistili, že priemerný mužský penis má v erekcii 13 centimetrov a po obvode 11,6 centimetra.

Máte veľký penis? Na toto si dávajte pozor

Priemerný Slovák so svojimi pätnástimi centimetrami tak môže byť kráľom a právom hrdý na to, čo mu príroda nadelila. Väčšina sveta sa totiž pohybuje veľkosťou v nižších poschodiach rebríčka.

Môžete sa uspokojiť
Tentoraz to nebude o uspokojení sexuálnom, ale intelektuálnom. Doktor David Veale skúmal tisíce penisov s jediným cieľom. Nájsť pravdu o veľkosti. Skúmal rozličné národy aj rasy a dopracoval sa k záveru, že iba päť percent mužov má penis v skutočnosti približne veľkosti 16 centimetrov a rovnako päť percent mužov dosiahlo len niečo cez desať centimetrov pri erekcii.

Šialená módna vychytávka: Muži si nechávajú bieliť penis

Sú to podľa neho mantinely veľkostí a všetko ostatné sú už len anomálie. Preto ak máte penis v rozmedzí 10 - 16 centimetrov, môžete byť absolútne spokojný. Navyše v tomto rádiuse sa pohybuje 90 percent mužov planéty.

Ženám vyhovujú menšie penisy
Ak hovoríme o menších, tak sa dostávame niekde do stredu ohraničenia. David Veale hovorí, že už 13 centimetrový penis je plne postačujúci na upokojenie ženy. Dokonca viac ako taký, ktorý má potenciál poškrabať jej mandle zdola.

Pohybom k lepšiemu sexu. Čo cvičiť, aby ste ho mali žulový?

Zabudnite na chlapské reči v predbiehaní sa o veľkosti nástroja. Aj tak má väčšina z mužov za stolom vybavenie v rozmedzí desať až 16 centimetrov a ženám to plnohodnotne stačí. Napriek tomu, je pre bežného Európa penis okolo 15 centimetrov bežnou výbavou a Slováci môžu mať vo svete povesť mužov naozaj slušne obdarených.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
10.5. 2018 15:00
Diskusia