MENU
Menu

Sex a flirt Veci, ktoré zažijete iba v porne: od frajerky ich rozhodne nečakajte

O porne už možno pokojne hovoriť ako o rozprávke na dobrú noc pre tínedžerov. Snívajú sa nám krajšie sny, ako z toho, čo ponúkajú bežné televízne programy. No pozor. Aj tento žáner treba nechať v rovnakej sfére ako vymyslené príbehy, neskutočné akčné drámy, či SCI - FI filmy. Pretože to, čo vidíte na scéne s Asou Akirou, alebo inou jej podobnou, nemôžete žiadať od frajerky.

Veci, ktoré zažijete iba v porne: od frajerky ich rozhodne nečakajte
Dvojičky
Bolo by to super mať dve ako jednu. Na českej scéne dokonca kraľujú dvojčatá, ktoré si hovoria Dellai twins a vedia toho spolu zažiť naozaj viac, ako by dve setry mali, ale... Nedá sa to čakať od bežných báb, ktoré si so sestrou sem - tam vymieňajú oblečenie, náušnice, či topánky. Jedného chalana si do postele neťahajú. Teda minimálne nie, aby boli všetci traja spoločne.

Výstrek na tvár
Telo je v pohode, prsia ženám nevadia. Pusa je sporným územím, ale až 80 percent žien sa vyjadrilo, že neznášajú, ak im muž ejakuluje na tvár. Dôvod? Vyslovene ženský! Nepáči sa im, že im semeno vojde do frizúry a ony si musia obvykle vždy vyumývať vlasy.

Mama s dcérou
Poznáme to všetci. Také skoro inštruktážne video, v ktorom mladý pár začína trochu nesmelo a v tom ich prekvapí staršia a skúsená mamina napríklad v podaní Brittany Bardot. Prvotné zdesenie nakoniec vystrieda mľaskanie a túlenie, jednoducho mama, čo by stála za hriech, ukáže chalanovi, ako to má správne robiť a čo kam patrí. Presne na tento scenár v realite zabudnite. Ani v prípade, že by išlo o nevlastnú dcéru, nie je možný. Tadiaľto jednoducho cesta nevedie a zápletka je tak ďaleko od reality ako príbeh o Tomovi a Jerrym.

Vzdychanie

My muži ho milujeme, ženám je vlastné, ale neriaďte sa predstavou, že každá žena bude mať grády ako Aletta Ocean. Nemusíte robiť nič zle, baba môže byť nadmieru spokojná, ale jednoducho s tým nič nespravíte. Ženy vzdychajú najviac pred dosiahnutím orgazmu, no ak chcete poriadny krik, budete si musieť zaplatiť predstavenie v erotickom salóne, alebo pridať volume na porne.

Dvojitý prienik
Môže to byť slušné dievča aj radodajka, určite nepočítajte s tým, že vám dovolí naplniť jej oba otvory. Už vonkoncom nie po sebe. Ženy, ktoré toto predvádzajú v porne majú konečník vydezinfikovaný sprchou a klystírom. V bežnom živote si musíte vybrať. Anál, alebo klasika. Nikdy to nebude raz jedným a raz druhým smerom...

Autor: Marcos

DISKUSIA
7.11. 2016 6:00
Diskusia