Od tejto chvíle sa prestanete pozerať na vankúš iba ako na prostriedok na zloženie hlavy. Stane sa plnohodnotnou sexuálnou pomôckou, vďaka ktorej dokážete partnerku veľmi príjemne prekvapiť.

Hlbší prienik odzadu

Máte radi sex odzadu, ale partnerka si nevie vychutnať rozkoš naplno? Môže byť za tým plytké vniknutie. To prehĺbite jednoducho. Práve tým, že jej pod brucho dáte vankúš. Zdvihne sa jej tým panva, zadoček a vy si užijete prienik skutočne rozkošnícky, ale pritom mierite penisom na jej bod G. Nehovoriac o tom, že si sama môže tlakom o vankúš vylepšiť zážitok len tým, že sa oň pritlačí.

Vankúš pod zadok

Vankúš spod partnerky nevyberajte ani v prípade, že ju otočíte na chrbát a budete pokračovať misionárom. Pretože v tomto prípade jej lono nadvihnete a výsledkom bude, že sa jej vagína stane omnoho viac priľnavejšou. To vám vylepší zážitok zo sexu a partnerka sa poteší z hlbšieho prieniku aj väčšieho prítlaku. Výsledkom bude pekný orgazmus a nie je vylúčené, že aj spoločný.

Pod kolená

Je sen každého muža, aby si partnerka kľakla pred neho a spravila mu príjemný orál s nadšením. Ťažko sa tváriť radostne, ak máte pocit, že kľačíte za trest. Výsledok je, že tento obraz muži často vidia iba vo filmoch. Lenže šup vankúš na zem a zrazu to bude omnoho pohodlnejšia hra.

Lyžička inak

Výhodou vankúša je, že sa prispôsobí kontúram tela aj zadočku. Preto ak máte napríklad pri polohe zboku na lyžičku problém, že partnerka je príliš nízko, práve tu je priestor na vankúšik. Príjemne ju nadvihne a vaše boky budú zarovno jej. Potom už stačí len nadvihnúť nohu a ste pohodlne tam, kde ste vždy chceli byť.

Ideálna podložka

Skúste použiť vankúš nielen ako podklad pod telo ženy, ale užite si aj vy jeho prednosti. Ideálne, ak partnerka bude chcieť jazdiť hore. Pokojne si ho dajte pod zadok alebo kríže. Užijete si partnerku vyššie a odmenou bude, že na vás vďaka vankúšu bude dosadať akoby hlbšie. Vyskúšajte pre radosť oboch zúčastnených.