Menu
zdroj: Shutterstock
Aj keď ste spolu roky, nemali by ste zabúdať na drobné i väčšie prejavy náklonnosti ako ranný bozk, galantnosť či dbať na drobnosti, ktoré vášho partnera potešia či rozveselia. Možno už nejde o najštipľavejšie korenie vo vzťahu,  ale príjemnú domácku arómu. Myslite na to, že práve láskyplné drobnosti robia toho druhého pre vás exkluzívnou spoločnosťou a mali by ste ho v tom neustále utvrdzovať.

Sex a flirt Valentín sa blíži, poznáme najromantickejšie darčeky

Ak chcete svoju lásku prekvapiť niečím milým na Valentína, už by ste pomaly mali mať vybraté prekvapenie. Hoci je možno pre vás tento sviatok umelý, komerčný, zbytočný, ale skúste svojej láske niečo nedať. To sa s ňou môžete rovno rozlúčiť.

Top,View,Of,Happy,Young,Couple,Looking,At,Each,Other
Zdroj: Shutterstock

Miesta vašej lásky

Ideálne pre mužov, ktorí majú trochu času, ale nemajú veľa peňazí. Pretože na darčeku sa aj tak najviac cení nápad a nie to, koľko stál. Vytvorte pre priateľku koláž vašej lásky. Vytiahnite fotografie a pekne ich poukladajte do rámu, alebo naaranžujte do koláže a pri každú fotku napíšete, čím je pre vás výnimočná a čo ste cítili, keď ste si ju fotili. Fakt to vie zahriať srdce a partnerka sa z niečoho takého roztopí na počkanie.