S veľkosťou to nie je zlé

Výskum ukázal, že mnohí ľudia, ktorí sa obávajú malej veľkosti penisu, sú v skutočnosti úplne normálni alebo priemerní. Nanešťastie existuje bežná mylná predstava posilnená mainstreamovou pornografiou, že väčší penis znamená viac potešenia. Štúdia z roku 2017 dospela k záveru, že kombinácia bozkávania, stimulácie pohlavných orgánov a orálneho sexu s väčšou pravdepodobnosťou uspokojí ženu, ako nadpriemerne obdarený chlap. No ak predsa len chcete viac v nohaviciach, skúste pár dobrých rád.

Pumpujte

Vákuové pumpy sú zariadenia, ktoré vytvárajú vákuum okolo penisu, čo spôsobuje, že krv prúdi do penisu a napĺňa ho. Tieto pumpy sa používajú aj na zvýšenie rozkoše, ale účinkujú aj na väčšiu a tvrdšiu erekciu. Avšak pozor, pumpy tiež prinášajú určité riziká, ako je bolesť, modriny a poškodenie tkaniva penisu. Takže opatrne a používať len príležitostne.

Návlek na penis

Návlek na penis, známy aj ako predlžovač, je zariadenie, ktoré sa nasúva na váš nástroj ako kondóm. Je objemnejší a zvyčajne vyrobený zo silikónu. Pôvodne boli návleky vyvinuté na lekárske účely, vrátane pomoci mužom s erektilnou dysfunkciou. No v súčasnosti ich veľa ľudí používa aj ako sexuálne hračky. Zväčšujú obvod a dĺžku a môžu mať výstupky alebo rebrá na vonkajšej alebo vnútornej stene, aby poskytli stimuláciu pre oboch partnerov.

Upravte si ochlpenie

Ak nemáte chuť na naťahovanie, môžete aspoň svoj penis zväčšiť opticky. Jednoduchou metódou je oholenie ochlpenia. Zamyslite sa nad tým a pochopíte, že to naozaj funguje. Ak je váš penis zahalený chumáčom čiernych chlpov, bude vyzerať menší, ako keby ho bolo vidieť v plnej kráse. Preto ak sa zbavíte pár centimetrov ochlpenia, dá to pár centimetrov k dobru pre krajší pohľad na vaše prirodzenie.

Schudnite

Chudnutie nie je len o optickej ilúzii. Aj keď penis nebude skrytý pod tukom a nebude v pomere k telu pôsobiť menší, má samozrejme svoje vizuálne výhody. Avšak znížením telesného tuku naštartujete aj tvorbu testosterónu a tak ako vieme je hlavným motorom sexuálnej túžby aj toho, že vaša erekcia nebude len polovičná, ale penis poriadne stvrdne a narastie.

Strečing penisu

Nie je jasné, kedy bol tento spôsob zväčšenia prvýkrát vyvinutý, ale niektorí veria, že táto prax vznikla dávno na Blízkom východe. Väčšina sprievodcov touto technikou odporúča počkať, kým bude penis takmer vzpriamení. Potom uchopte základňu penisu len pomocou palca a ukazováka a začnite prsty posúvať smerom hore, akoby ste penis dojili. Uvoľnite a opakujte. Funguje to? Väčšina lekárskych expertov tvrdí, že nie – a poznamenáva, že by to mohlo dokonca poškodiť tým, že si spôsobíte zakrivenie penisu. Sú však muži ktorí to spoja s masturbáciou a keď to nebudete robiť príliš tvrdo, ešte si aj prídete na svoje.