Stanovanie patrí k letu, ocitnúť sa v stane môžete na festivale, pri vode alebo niekde v horách. Ste v ňom telo na telo a panuje v ňom intímna atmosféra, uznajte, že by bola veľká škoda, ak by ste túto príležitosť nevyužili vo váš prospech. Pozrite sa, ako si užijete v stane skvelý sex. Presvedčíme vás, že sa to dá.

Užite si sex v stane naplno: Naozaj sa to dá

Vyberte si dobrú lokalitu

Už pri výbere miesta, kde si postavíte stan, myslite na to, čo tam plánujete robiť. Vyberte si rovinatý, zatrávnený povrch, na ktorom by nemali byť žiadne vytŕčajúce korene stromov, ani žiadne skaly, či kamene. Predjdite rukou po povrchu a skontrolojujte, či tam nie sú nerovnosti. Taktiež si dajte pozor, aby ste sa nerozložili v blízkosti rodinky s deťmi alebo v lokalite, kde sú detské ihriská, či rušné turistické trasy.

Čo sa ľudia najčastejšie pýtajú v partnerskej poradni?

Vetrajte
Vzduch v stane sa vám rýchlo vydýcha a pri intímnostiach sa vám minie ešte rýchlejšie. Než sa na seba vrhnete, pootvorte si stan, aj keď je vonku chladnejšie, môžete si byť istý, že vám zima nebude. Príval čerstvého vzduchu vaše intímnosti príjemne osvieži.

Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Polohy vyberajte s rozumom
V stane sa budete musieť vzhľadom na znížený strop uskromniť so sexuálnymi polohami, pri ktorých sa budete držať pri zemi. Ideálne sú napríklad lyžičky či misionár. Ako stvorená do stanu je aj poloha 69, ale tú odporúčame iba v prípade, že máte prístup k hygienickým zariadeniam a viete sa na intímnosti pripraviť.