MENU
Menu
Hanblivá žena.

Sex a flirt Užijete si vy aj ona: Ako žene pomôcť prestať sa hanbiť?

Hanblivosť nielen ženám nedovolí prežívať plnú sexuálnu slasť, ale ani vám. Pretože s hanblivou ženou to bude o zhasnutých svetlách a pod paplónom. Po niečom takom žiadny chlap netúži Vyzlečte ju preto nielen z nohavičiek, ale aj z hanby, a ona vám ukáže, akú dračicu má v sebe.

Začnite obdivom
Nekritizujte ju, a ani iné ženy. Ak jej raz poviete, že sa vám niečo na ženách nepáči, zabudnite, že ona sa bude vystavovať bez zábran. Začne sa báť kritiky. Ak niektorej žene negatívne zhodnotíte vlasy, prsia, oči či ústa, aj tej vašej sa to môže dotknúť. Zrazu bude mať pocit, že aj ju nekriticky hodnotíte, len o tom mlčíte. Robte to opak. Obdivujte ju, dajte jej pocit, že je vaša bohyňa, že nedostatky, o ktorých vie sama, vám nevadia, ale vás vzrušujú. Avšak pozor, u iných žien to s obdivom nepreháňajte, stačí, že sa vyhnite sa ich otvorenej kritike.

Buďte k sebe otvorení
Ak nechcete, aby sa hanbila ona, nemôžete sa ani vy. Preto buďte ten, kto vedie. Zahoďte škrupule a buďte sám sebou. Oblečený aj nahý. Inšpirujte ju svojim postojom. Keď uvidí váš pozitívny prístup, nepotrvá dlho a aj v nej začne hlodať, že nemusí byť tak zviazaná.

Dajte jej čas
Ak máte pri sebe hanblivé dievča, najhoršie, čo môžete urobiť, je tlačiť na pílu. Hanblivosť je často vrodená alebo dokonale vyšperkovaná výchovou. S hanblivosťou žila obvykle roky a vy ju nezmeníte za pár dní. Ak budete chcieť spraviť v jej systéme myslenia revolúcia, pravdepodobne budete jej obeťou. Radšej sa vzdá chlapa, ktorý ju do niečoho tlačí, ako seba.

Dajte jej priestor
V uvoľnenej atmosfére, možno aj vzrušujúcej a intímnej, je čas na rozhovor bez zábran. Prelaďte sa do sféry predstáv, erotického snívania, môžete si navzájom povedať o svojich predstavách a snoch. Pretože vyjadriť sa slovne je prvý krok pred tým, aby sa predstavy stali skutočnosťou. Aj tie nehanebné a bez hanby.

Choďte na to postupne
Nahé fotky, spoločný pornofilm z vašej spálne, nové polohy, sex na verejnosti aj návšteva nudapláže. Na to všetko je potrebné stratiť aj posledné zvyšky hanblivosti. Ale choďte na to postupne. Užívajte si každý posun. Napríklad aj to, že pri sexe budete mať v spálni zažaté a môžete si naplno vychutnávať krivky jej tepla. Terapia šokom na hanblivé ženy nefunguje.