MENU
Menu

Sex a flirt Typy frajeriek, ktoré vás zničia: Veľký pozor na číslo tri

Láska je krásna vec. Najskôr flirtovanie, potom ten pocit, keď to opätuje, prvé rande, bozky. Začiatky vzťahov bývajú ideálne, ale, žiaľ, zo dňa na deň sa veci vedia zmeniť. Všetko záleží od povahy vašej frajerky.

Typy frajeriek, ktoré vás zničia: Veľký pozor na číslo tri
Ak ste tú pravú už našli, gratulujeme, ale nie všetci majú to šťastie. Mnohí majú skúsenosti so ženami, čo poriadne znepríjemňujú život a pritom na začiatku sa zdali také v pohode. Na čo si radšej dávať pozor?

1. Závisláčka Ak ste s takou neboli vy, tak kamarát určite. Na vzťah sa tak upne, že nevníma nič iné a to isté vyžaduje aj od partnera. Ak čokoľvek rozptýli jeho pozornosť, nastupujú slzy, scény a výčitky.

5 vecí, ktoré už na prvom rande prezradia, že ide o stíhačku

2. Prísavka Od tejto ženy sa nedá pohnúť. Chce ísť za všetkými vašimi kamošmi, na každú akciu a nechýba ani ako pravidelná návšteva u vás v práci. Priestor pre seba samého jej nič nehovorí ani po opakovaných dohováraniach.

3. Zneisťovateľka Tento typ frajerky neodhalíte hneď, ale už prvé náznaky by mali byť varovaním. Žena zneisťovateľka svojimi nenápadnými činmi a slovami podkopáva mužove sebavedomie a tým si ho k sebe púta. Opatrne, inak vás o pár rokov nespozná vaše okolie a ani vy nebudete so sebou spokojný.

4. Súhlasárka Na pohľad nič hrozné - nová frajerka s vami vo všetkom súhlasí. Časom ale môžete prísť na to, že vlastne nemá svoj názor a začala žiť presne váš život. A to nie je stav, ktorý by väčšine mužov vyhovoval.

Žiarlivosť? Áno, niekedy vzťahu zásadne prospeje

5. Využívačka Klasika medzi klasikami - zbalí vás, lebo máte peniaze, kontakty alebo kamoša, ktorého chce. Žien "využívačiek" je strašne veľa, ale vedia to dobre maskovať flirtovaním a umením v posteli.

6. Sťažovateľka Nič dobré nečakajte ani od takej, čo na všetkom hľadá chyby. Čoskoro budete tým najhorším vy a zaseknete sa v kolobehu hádok.

7. Domina V posteli je to sexi, ale v bežnom živote? Žena sekera vie poriadne znepríjemniť život, niekto by dokonca povedal, že oberie chlapa o...semenníky. Kto by to dobrovoľne podstúpil?

8. Bojovníčka Určite poznáte aj vy typy žien, ktoré sa proste nedajú. Hádajú sa, hulákajú, robia scény a pokojne sa aj pobijú. Ak o takéto "korenie" vzťahu stojíte, nech sa páči, ale ak nie, radšej utekajte.

Otvorený vzťah? Dokonale vám zmení predstavy o sexe

9. Obeť A nezabúdajme ani na opačný extrém - na obeť. Takáto žena sa bez príčiny ľutuje, má pocit, že všetci jej chcú zle a dokazuje to svojimi slzami a emočným tlakom. Dlhodobo ju podporovať znamená, že sa postupne obeťou stanete aj vy.

10. Neospravedlňujúca sa A na záver ešte jedna nenápadná zákernosť - žena, ktorá sa nevie ospravedlniť. Nezistíte to hneď, ale po istom čase bude všetko vaša chyba a verte, že sa vo vás nakopí toľko krivdy, až budete stále nahnevaný. A to už s láskou nemá veľa spoločného.

DISKUSIA
6.11. 2019 20:00
Diskusia