MENU
Menu

Sex a flirt Trojka, štvorka, grupák a iné lahôdky!

Koho by bavilo súložiť len s jednou ženou, keď sexuálne menu pozostáva aj z viacerých účastníkov. Trojka, výmena partnerov, štvorka, skupinový sex. To nie sú rozkoše pre každého, ale kto si ich dopraje, má právo hovoriť si erotický gurmán. Na to, aby ste si vychutnali lahôdky hedonizmu naozaj dobre a bez zbytočných komplikácií, je dobré sa predpripraviť.

Trojka, štvorka, grupák a iné lahôdky!
Nikdy nie s partnerkou
Je tu zásada číslo jedna, ktorej sa sexuálny fajnšmeker drží ako kliešť. Na žiadny s experimentov neťahať vlastnú frajerku. Respektíve ženu, s ktorou plánujete budúcnosť. Na sexuálne experimenty sú hodnotné kamarátky s benefitmi, alebo ženy, o ktorých jednoducho viete, že to nebude na veky vekov, ale aj pár mesiacov. Aj to je však lepšie ako byť iba s pravou rukou v nohaviciach.

Trojka
Opatrne na vec. Ak chcete ešte jednu babu, je dobé objaviť v partnerke jej slabšie stránky pre nežné pohlavie. Baby to majú trochu inak ako muži. Im sa ženy taktiež páčia, takže žiadne strachy. Pokojne nájdite ďalšiu na diskotéke, medzi jej kamarátkami alebo na internete. Nikdy ale nedajte do stávky vlastný zadok. O čom hovoríme? Do trojky sa neoplatí ísť v prípade, že vám dá podmienku, keď chcete vy do postele ďalšiu, tak na revenš chce aj ona dvoch mužov. No a fakt, že ten nápadník nebude chcieť byť celý čas len s babou, je vám už zrejme teraz jasné.

Štvorky a výmeny
Máte pár s ktorým si dokonale rozumiete? Pokojne skúste otočiť reč na sex. Prečo nie? Možno zahoríte túžbou skúsiť niečo nové. Pozor, budete dvaja muži, dve ženy a okúsite vašu aj tú „susedovu". Zásada číslo jedna je, že nikdy sa pri cudzej nesnažte viac ako pri frajerke. Doma by ste mohli mať potom dobu ľadovú. Zásada číslo dva, nepozerajte sa kamarátovi na penis. Jediný pohľad bude znamenať porovnávanie a bác. Ak budete ten menší, môže sa stať, že vás to deprimuje a zrazu nebudete schopní akcie. Zo sľubnej štvorky sa razom vyvinie dobrá trojka, akurát vy budete sedieť smutne na záchode a zapchávať si uši.

Trojka, štvorka, grupák a iné lahôdky!
Skupinový sex
Swingers párty sa po otvorení hraníc usídlili aj v českých a slovenských končinách. Ide o večery plné alkoholu a neviazaného sexu. Takéto zrazy nie je problém nájsť. Nie sú ani drahé a toho potešenia, ktoré si odnesiete je viac ako dosť. Vstup na párty je obvykle samým mužom zakázaný, ženy single sú vítané, najčastejšie ide ale o párové záležitosti. Nie je však isté, že dostanete tú najkrajšiu babu večera, pretože po nej pôjdu všetci. Zároveň vám môže siahať po rozkroku žena, z ktorej by ste nedostali erekciu ani v spánku. Pri skupinovom sexe je prax obvykle taká, že sa súloží spoločne, ale každý so svojim partnerom. No a potom sa tí odvážnejší približujú, až si dajú koliečko. Netreba byť vyberavý, ide hlavne o potešenie a nikdy nezabudnite na ochranu. Aj keby ste nevedeli ako sa voláte, pred vstupom na neznáme územie treba natiahnuť prezervatív.

DISKUSIA
22.9. 2014 8:00
Diskusia