Rovnaká prax už roky však občas káže zamerať sa aj na nové trendy. Pretože tie prinášajú vlny nepoznaného vzrušenia.

Zmeňte polohu, pri ktorej masturbujete

Či už sedíte a dráždite svoj penis poležiačky alebo v stojí, zmeňte pozíciu. A to nielen polohu tela, ale predovšetkým polohu rúk. Zmeňte pozíciu, v akej si siahate na rozkrok. Skúste to napríklad pod stehno. Alebo sa postavte sami na štyri a skúste to. Poloha a nový prístup k vlastnému telu vyvolajú nové pocity. A nemusíte sa stresovať, že vás za takúto gymnastiku bude niekto odsudzovať. Veď ste sami len so svojimi pocitmi.

Masturbujte po cvičení

Nenechajte si ujsť nový trend, ktorým je „kardio“ sám so sebou. Prečo masturbovať po cvičení? Nielen preto, že sa vaše hormóny nabudia vďaka prítomnosti báb v posike. Je to aj tým, že fyzický pohyb spustí produkciu endorfínov, cítite sa šťastnejší, pričom vzrastie aj váš testosterón a ten dodáva pocit mužnosti. Výsledkom je, že sa budete cítiť skvele a tento úžasný pocit ešte maximalizujete orgazmom. Masturbácia po cvičení je tak omnoho krajšia ako pred ním.

Doprajte si obe ruky

Najviac mužov na svete masturbuje jednoručne. Dve ruky znamenajú viac potešenia. Preto sa neostýchajte angažovať ich obe. Napríklad okrem hrania sa s penisom môžete stimulovať bradavky, prípadne masírovať prostatu a so zatvorenými očami si prechádzať erotogénne zóny. Ak ste doteraz používali výsostne len jednu ruku, zapojenie tej druhej vám hneď bude pripadať ako spoločnosť. A zážitok bude o to krajší.

Skúste to s prostatou

Pri sexe ju partnerka málokedy zapojí a preto jej veľká chvíľa prichádza práve počas osamelých hier. Môžete si ju stimulovať erotickými hračkami, prípadne bezpečne aj análnym kolíčkom. Zapojenie prostaty sa stáva skutočným trendom. Pretože kto zažije, čo dokáže aj pri osamelej rozkoši, už ju nikdy nenechá počas hier na lásku na pokoji.