MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Treba sa mať na pozore? Znamenia, že stále myslí na bývalého

Nostalgia k bývalým partnerom je dobre známa vec. Z času na čas sa objaví, nech už bol rozchod akýkoľvek, no je dôležité, aby to bol len chvíľkový moment. Ako spoznať, že vaša vyvolená má v hlave toho, kto bol pred vami, až príliš? Pozor na tieto signály.

Darčeky
Ukončené vzťahy nie je ľahké úplne vymazať zo života. Najmä ak trvali naozaj dlho. Ak ste však po jej boku už vy, nemala by lipnúť na veciach od iného. Darčeky, spoločné kúpy a viditeľné spomienky by mali postupne miznúť. Teda ak vaše spoločné chvíle myslí naozaj vážne.

Spomienky
Spomenie ho, povie nejakú príhodu, ktorú zažila s bývalým, vytiahne informáciu, ktorú nadobudla spolu s ním... Stane sa, to je život. Ale aby ho vyťahovala pri každej konverzácii a všetko, čo spolu robíte či preberáte, jej pripomínalo bývalého, to už niečím zaváňa.

Stalkovanie
Ak frajerku prichytíte pri tom, že stalkuje bývalému profil na sociálnej sieti a sliedi po tom, čo robí, kde a s kým, nemusíte ani uvažovať, či je to v poriadku. V hlave má stále jeho a ešte sa cez rozchod nepreniesla.

Tabu
Úplne spokojný by ste nemali byť ani s opakom - teda ak vaša partnerka o predošlom vzťahu nehovorí vôbec. Dokonca odmieta odpovedať, keď sa na rovinu spýtate? To je nepopierateľné znamenie, že veci pre ňu nie sú uzatvorené a môžu vám spoločný život ešte nepekne skomplikovať.

Rodina
Keď skončí vzťah, zväčša sa nejako utrasú aj tie, ktoré vznikli popri ňom. Teda vzťahy so vzájomnými rodinami, spoločnými kamarátmi a podobne. Ak je však súčasťou jej života naďalej pravidelná návšteva jeho rodičov, sestry či iných členov, nemusí to priniesť osoh. Rovnako ani to, ak je po rozchode jej bývalý v neustálom kontakte s jej rodinou.

Priatelia


Už poznáte jej priateľov? Veľa to napovie o tom, ako to s vami zamýšľa a či je odpútaná od bývalej lásky. Stáva sa, že sú kamošky viditeľne prekvapené a konštatovania typu "už randíš" či "tak skoro niekoho máš" nie sú práve dobrým znamením. Rovnako ani to, ak vás s nimi zoznámiť nechce, a to ani po hodnej chvíli spolu. 

Zamilovanosť
Odborníci často hovoria o tom, že ak niekto prehnane prejavuje svoju lásku v začiatku vzťahu, niekde je háčik. A tým často býva neprekonaný rozchod a trvajúce city k bývalému. Pozor teda na to, ak po krátkom čase s vami píše do statusov vyznania o pravej láske a kade chodí, tam o vás básni. Je to možno lichotivé, ale môže tým samu seba presviedčať, že je všetko v poriadku.