MENU
Menu
Friend zone concept with woman rejecting man

Sex a flirt Toto robí mužov atraktívnymi: 6 (divných) vecí, ktoré sa ženám páčia

Veľa mužov lamentuje, že nevedia, čo sa vlastne ženám na opačnom pohlaví páči.

Ak sa obzriete okolo seba, uvidíte rôzne typy párikov. Sú medzi nimi aj krásne ženy s divne vyzerajúcimi mužmi. Vedzte, že ženy priťahujú rôzne anomálie a v niektorých prípadoch možno viac ako dokonalosť, o ktorej tak horlivo snívajú.

Samozrejme, sexuálna príťažlivosť je o dobrom vzhľade a emocionálnom spojení s partnerom, ale je tu aj niečo, čo sa skrýva pod povrchom každého človeka. "Existuje fyzická i psychická príležitosť," hovorí psychoterapeutka Tina Tessina. Prečítajte si, ktoré vlastnosti sú u mužov podľa žien atraktívne, píše everydayhealth.com.

1. Ženy najmenej priťahujú šťastní muži a najviac pyšní a bezcitní chlapi

"Zlí chlapci majú väčšinou šarm a charizmu a vedia lichotiť, aby získali to, čo chcú," hovorí Tessina. "Takíto muži priťahujú určitý typ žien, ktoré priťahuje sila a moc tak ako mužov, ktorých zasa na ženách vábi krása," hovorí.

2. Výrazná čeľusť

Fyzická vlastnosť, ktorá ženy veľmi na mužoch priťahuje.

3. Výrazná brada a obočie

Muži so silnou bradou a silným obočím sú oveľa atraktívnejšími pre ženy, ktoré práve ovulujú.

4. Dobrá povaha

Veľkorysí muži získali u žien plusové body. Priťahovali ich, lebo verili, že sú to muži pre dlhodobé vzťahy. "Ženy chcú muža, ktorý je úprimný a dodržiava svoje sľuby," hovorí Tessina. 

5. Jazva na tvári

Pre ženy sú podľa štúdií viac sexi muži s jazvami, chcú ich však len na krátku známosť.

6. Číta knihy

Muži, ktorí holdujú tomuto koníčku, sú pre ženy príťažliví hlavne, ak chcú dlhodobý vzťah. "Menej atraktívni ľudia sú často úspešnejší pri budovaní dlhodobých vzťahov - a šťastnejších vo svojich vzťahoch - ako atraktívni ľudia." 

DISKUSIA
16.5. 2018 8:00
Diskusia