Polohu odzadu nevynechá nikto
Klasický misionár je určite veľkolepá poloha, ale prieskumy v USA ukázali, že až 35 % ľudí hodnotí polohu odzadu ako ich najobľúbenejšiu. Z času na čas si ju s rozkošou užije prakticky každý. Je to poloha o živočíšnosti, o príjemných dotykoch a vášni. Už len ju okoreniť, aby to nebolo stále len „na štyri“ s množstvom opakovaní.

Hydrant
Poloha, ktorá začne ako klasika, ale nebudete kľačať oboma nohami. Jednu dáte dopredu a vaše koleno sa dostane na úroveň jej zadku. Potom partnerke už len jednu nohu odchýlite a stehno jej položíte na to vaše. Vďaka tomu jej krásne otvoríte nohy a máte lepší prienik k bodu G. A prečo sa táto poloha volá hydrant? Pretože vďaka správnej kombinácii a s prípadným zapojením masáže klitorisu, má partnerke veľkú šancu dospieť práve v tejto polohe k mokrému orgazmu.

Žaba
Vynikajúca pozícia na osvieženie stereotypu. Partnerka si kvokne,akoby išla v prírode „na potrebu“.  Vy ju však chytíte dlaňami za obe polky, prejdete do kolien a zozadu sa do nej nasuniete. Je to skvelá pozícia, pretože na rozdiel od bežnej klasiky, kde je aktívny hlavne muž, tu iniciatívu preberá žena. Svojim drepovaním má v rukách to, ako rýchlo vás privedie oboch k vyvrcholeniu. Bonusom pre ňu je, že pekne posilní a vyrysuje svoje stehná. Vy si užívate krásny pohľad, pohodu a rozkoš.

Fúrik
Dokonalá pozícia na skutočne hravý sex. Partnerku uchopíte za nohy, ona sa predkloní tak, že sa dotkne rukami podlahy, zdvihnete jej panvu do výšky vášho lona a už ste pár centimetrov od vniknutia. Ide o polohu, ktorá je fyzicky značne náročná, ale zároveň veľmi erotická. Cítite v rukách váhu partnerky a ona má pocit, že ste sa jej celej zmocnili. Skvelý stimul pre intenzívnu rozkoš.

Štiepanie bambusu
Veľmi obľúbená pozícia, pri ktorej sa aj zadák môže potešiť výhľadom na prsia. Zmocníte sa partnerky ležiacej na boku, jemne ju nakloníte dopredu, zdvihnete jej jednu nohu a šup na sex. Rukou jej môžete hladkať zadok, ústami bozkávať nohu a naskytne sa vám výhľad na jej celé nahé telo. Je to poloha odzadu, ktorá ponúka celostný pohľad aj zážitok.

Keď ste vpredu vy
Hovorí sa, že každú skúsenosť by si mal muž prežiť na vlastnej koži. Platí to aj o pozícii odzadu, kde vzadu ostane partnerka. Môže vás dráždiť vibrátorom, alebo ideálne nástavcom, ktorý si pripevní na lono. Pritom vám môže hladkať aj dráždiť rukou penis. dráždenie prostaty v tomto prevedení vám navodí dokonalú eufóriu.