MENU
Menu

Sex a flirt Tomu sa povie láska: Žena po dvadsiatke miluje osemdesiatnika

Hoci sme každým dňom starší, máme dobrú správu. Nikdy nebudeme tak starí, aby sme neulovili mladú babu, ktorá sa bude okolo nás točiť, ako okolo tyče. A pokojne aj nahá. Len ju musíte očariť. Tak ako sa to podarilo 83-ročnému Sudirgovi, ktorému dnes ustiela len 27-ročná dievčina.

Tomu sa povie láska: Žena po dvadsiatke miluje osemdesiatnika

Nie, nie je to o tučnej peňaženke

Dvadsaťsedemročná Nuraeni stretla Sudirga, keď sa vydala za miestnym šamanom po radu. Obaja pochádzajú z Jávy a ani jeden z dvojice nepochádzal z bohatej rodiny. Nuraeni tvrdí, že jej stačil jediný pohľad na starého pána a vedela, že našla lásku svojho života. Údajne sa jej nikdy nerozbúchalo srdce tak, ako pri ňom. Chcela mu byť na blízku a sám postarší pán si najprv myslel, že si z neho robí žarty. No vyhľadávala jeho prítomnosť a dokonca ho pozvala k rodine. Vtedy už vedel, že musí pozbierať posledné zvyšky testosterónu a ísť do toho.

FOTO: Najštýlovejší dedko: 84-ročný pán zahanbí aj mladšie ročníky

Rodina mala pochybnosti
Sudirgo nie je žiadny nováčik v rodinnom živote a môže sa pochváliť už dospelými deťmi. Tie jeho snahy o sobáš s mladou nevestou neprijali práve s nadšením. Najstarší Sudirgov syn má 51 rokov a mladuchy sa neraz pýtal, prečo si nenájde seberovného, veď už aj pre neho by bola mladá. Lenže budúca nevesta len pokrčila plecami a objala svoju novú lásku.

FOTO: Kedysi a dnes: Koláže, ktoré vás bezpochyby pobavia

„Nejde o peniaze, ale zamilovanosť, lásku, oddanosť, všetko, čo by vzťah mal mať," hovorí Nuraeni. Keď jej rodina videla, že to myslí vážne, rozhodli sa jej nebrániť v tomto záväzku. Aj Sudirgove deti sa nakoniec zmierili s tým, že ich nová mama bude mladšia ako ony. Ako sa vraví, láska nepozná hranice ani vekové rozdiely.

FOTO: Schodisko života: Ako si vek predstavovali naši predkovia?

Láska na celý život
Pri 83-ročnom mužovi je Nuraeni už zrejme láskou do konca života a to už pán naozaj preskákal mnoho. Osemnásteho augusta tohto roku mala dvojica svadbu spolu s rodinami a desiatkami dedinčanov. Starý pán sa ženil už štvrtý raz a nevesta mala biele šaty ako svadobná panna. Sudirgo bol jej nielen prvý manžel, ale aj muž v živote a skutočná láska. Ani vekový rozdiel 56 rokov dvojici nebráni, aby sa ľúbili. Pánovi ženíchovi treba zaželať už len veľa zdaru, testosterónu a pevné cievy, aby mu do konca života nestihli narásť parohy.

DISKUSIA
5.9. 2019 15:00
Diskusia