Minimálne jeden totiž stratil záujem, len to akosi nevyslovil. Neprehliadnite znamenia, že tá vaša už je jednou nohou zo vzťahu fuč.

Neprejavuje náklonnosť
Netreba každý deň oplývať slovkami lásky a vyznávať si ju veľkými gestami. Ale prejavy náklonnosti ako pusa, chytenie sa za ruku, prichystanie jedla, spoločná konverzácia  či prejavenie záujmu o toho druhého - to je absolútny základ. Len si spomeňte, kedy niečo takéto prišlo z jej strany. 

Sexuje bez intimity
Netreba si nahovárať, že kde je sex, tam to funguje. Nie je to pravda ani len náhodou. Žena si s vami pokojne môže užiť to svoje a mať v sebe spoločný vzťah uzatvorený. Odhalíte to veľmi ľahko - ak pri intímnej chvíli spomínaná partnerská intimita chýba.

Nerobí si na vás čas
Vyzerá to, že ma kopec iných veci na práci? Áno, zaneprázdnenosť niekedy odsunie partnera na vedľajšiu koľaj, ale ak chýba ochota zmeniť to, niekde je chyba. Frajerka, ktorá radšej trávi čas hocičím iným, nemusí byť vyťažená, len neochotná urobiť si čas na vzťah.

Nič sa nepýta
Vo fungujúcom partnerstve sa o seba dvaja zaujímajú a aj obyčajné "ako si sa mal" je na dennom poriadku. Ak u vás táto otázka vymizla a polovička sa vás nepýta už takmer na nič, jednoznačne stráca záujem.

Sústredí sa hlavne na seba
Pokiaľ prestane byť vzťah dôležitý, človek sa začne viac sústrediť na seba. Je to ako po rozchode, no v tomto prípade k nemu ešte nedošlo. Vnútorne sa však jedna strana rozhodla a investuje čas i energiu do vlastného života, ktorý akoby prebiehal bez toho druhého.

Rozhoduje sebecky
Aj v spoločných chvíľach si možno všimnúť sústredenie sa na vlastné "ja" a nie "my". Ak pri výbere seriálu, filmu, výletu alebo večere ide frajerka len a len vlastným smerom, ani nemusíte hádať, ako veľmi jej na vás záleží..

Nepodporuje vás (bez vyžiadania)
Vzájomná podpora vo vzťahu je jednou z najčastejšie spomínaných vecí, ktoré by nemali chýbať. A nie sú to iba reči. Ide o dôležitý bod, na ktorom sa aj bez veľkého pátrania dá overiť náklonnosť jedného k druhému.

Obviňuje vás
A čo keď dôjde na nejakú hádku či konflikt záujmov? Vo vzťahu, v ktorom sa jeden rozhodol, že už mu nevyhovuje, príde na rad obviňovanie. Na vine je iba ten druhý, za všetko môže on a je jeho chybou, že je niečo zle.  

Nepracuje na vzťahu
Ak ste si uvedomili, že vaša frajerka skutočne stráca záujem, je na čase zamakať na vzťahu. Ochotný však musíte byť nielen vy, ale aj ona a pokiaľ nie je, je to jasné. Nie je spokojná a hoci to ešte nevyslovila, vo svojom vnútri je už s vami rozídená.