MENU
Menu
Rande.

Sex a flirt Tipy pre randiaceho muža, ktorý potrebuje nakopnúť

Byť single je niekedy skvelé, ale inokedy... Pokiaľ aj vy cítite, že život randiaceho muža vás už nebaví a chceli by ste to niekam posunúť, treba na tom zamakať. Síce sa vraví, že láska proste príde a tá pravá tiež, ale dokedy chcete čakať?

Nebojte sa appiek
V prvom rade skúste hľadať správne baby tam, kde ste ešte nehľadali. Doba moderná so sebou priniesla ďalšie možnosti ako len bary, športové akcie či párty u kamarátov, a tak sa môžete vrhnúť na aplikácie. Síce sa o nich hovorí ako o nástroji na nájdenie jednorazovky, množstvo prípadov potvrdzuje presný opak. Vďaka kontaktu cez appku a následne cez správy či chatovanie si mnohí muži našli svoju polovičku. Závisí od toho, ako sa k tomu postavíte.

Majte jasné hodnoty
Ujasnite si úplne presne, čo u ženy hľadáte. Ak je to trvalý vzťah s niekým, kto má rovnaké názory na život, nenechajte sa zlákať povrchnými rečami krásky, ktorá sa javí ako typ na niekoľko zaujímavých rande (alebo rovno si povedzme, že na niekoľko nocí). Ak chcete niekoho, kto má rovnaké záujmy, choďte presne po tomto, ak hľadáte umeleckú dušu, nerandite s karieristkami. Jednoducho povedané - začnite od seba, ujasnite si svoje hodnoty a podľa toho hľadajte partnerku.

Kašlite na bývalé vzťahy
Čo bolo, to bolo a zbytočne z tohto nerobte mantru. Mnohí muži si vytvárajú vzorec nového vzťahu podľa toho bývalého, a tak sa stáva, že im následne nič nevyhovuje a nevedia byť spokojní. Preto začnite akoby nanovo, dajte šancu aj takej žene, ktorá by vám predtým do pomyselného vzorca nezapadala. Opäť je pravidlom - ak zdieľa také hodnoty, ktoré hľadáte, prečo to neskúsiť?

Nepretvarujte sa, aby ste zapôsobili
Pozvať ženu na rande je prvý hlavný krok, druhým je tú schôdzku dobre zvládnuť. Aj keď môžete cítiť, že treba silou mocou zaujať a niečím ju k sebe "pritiahnuť", nesnažte sa byť niekým iným a radšej voľte prirodzenosť. Ak hľadáte naozaj trvalý vzťah, nezabúdajte, že pozlátku o chvíľu prekukne a ostanete "len" vy. Preto je hneď od začiatku lepšie, ak ste prirodzený, uvoľnený a sám sebou. Je na nej, či sa jej zapáčite alebo nie.

Hľadajte, ale nenaháňajte
Ženy vám jednoznačne povedia, že poznajú, ktorí muž je zúfalý hľadač vzťahu a ktorý nie. Zo správania i rečí sa dá poľahky vycítiť, kedy idete do nového vzťahu prirodzeným tempom a kedy ho doslova uháňate. Takže zaraďte spiatočku a opäť sa uvoľnite. Ženy "zápach zúfalstva" poznajú a odradí ich, hoci môžete byť naozaj dobrý chlap. Nádych a výdych, plán máte a tá pravá sa naozaj vďaka tomu dostaví.