Zvládnite ho tak, že žena bude čakať, kedy z nej dáte dole oblečenie. A to je presne chvíľa, na ktorú čaká každý muž.

Doprajte jej čas

Ženy sa rady obliekajú. Prezentujú kúskami odevu aj vzťah ku svetu, k nám samým, veď ani sexy negližé si nedávajú preto, že je to extra pohodlné. Preto ocenia, ak sa na ne nevrhnete ako hladný pes na salámu. Pekne si dajte dostatok času na obdiv, na hladkanie, na pomalé vyzliekanie a nie vždy musíte ženu vyzliecť úplne, aby sa ukázala jej zvodnosť a krása. No a tu prichádza dôležitý bod. Venujte pozornosť tomu, čo má oblečené, hlavne ak vidíte, že si dala záležať.

Strhnite to z nej

Nejde o popretie prvého prístupu, iba o jeho doplnenie. Tento bod totiž jasne hovorí o zmenách túžob a preferencií u žien. Každá chce byť niekedy princeznou a niekedy tou, ktorej sa zmocníte ako láskyplný uragán. Ak totiž žene dávate stále len rovnaký a jemný postup, je to chyba. Ona je rada, keď sa vo vás prebudí aj zviera. Preto niekedy môžu lietať gombíčky z blúzky po spálni. Samozrejme nie z takej, ktorá je nová a stála ju nemalé peniaze.

Začínajte z iného rožka

Tričko, podprsenka, nohavice a nohavičky. Je to známy, praktický a overený scenár. Lenže čo je stále rovnaké, je aj rovnako nudné. Preto stavte na zmenu a ako sa hovorí aj nová cesta k rovnakému cieľu bude potešením. Začnite niekedy ponožkami. Prípadne rozopnite najprv nohavice. Skúste pod tričkom vyzliecť žene podprsenku a až následne jej dajte tričko dole cez hlavu. Experimentujte s poradím. Čo sa týka obmeny vo vyzliekaní, partnerka určite nebude proti.

Inšpirujte ju k vyzliekaniu

Začnite svojim malým predstavením. Je síce pravda, že je omnoho viac sexy, ak striptíz začne partnerka, no stačí malá zmena a zrazu to bude zábava. Dajte si niečo, čo ju na vás baví. Prirodzene aj pekná spodná bielizeň rovnako ulahodí mužskému telu a ženskému oku. Skúste experimentovať a ak jej predvediete zaujímavé vyzliekanie, tak verte, že žena je dosť kolegiálna k tomu, aby vás nenechala nahého osamote.