Sex počas dňa
Nečakajte na večer. Bozkávajte, hladkajte, vychutnávajte si ju počas dňa. V prospech hrajú aj biologické hodiny. Nehrozí únava a stav libida je vyšší. Avšak do hry vstupuje aj pohľad. Vidieť sa nahí pri dennom svetle je skutočne vzrušujúce. Pokojne si môžete spraviť aj takýto nahý večierok, večeru, sledovanie filmu. Nové, ale vzrušujúce.

Zrkadlo
Sex pred zrkadlom je skvele vášnivý, ale rovnako taká je aj predohra. Aj vy aj partnerka vidíte svoje nahé telá, dotyky, láskanie. Tomu sa skutočne nedá odolať. je to ako byť hercami a sledovať pritom samotný erotický film s vami v hlavnej úlohe. Každá žena chce svojho filmového hrdinu. Takéto niečo ju dokonale roztopí.

Oblečenie pomaly a ústami
Spravte z predohry hru aj súťaž. Oblečenie si obvykle zo seba dáte dole čo najskôr Ak aspoň navzájom, aj to je krok vpred. Skúste to ale inak. hravo. Každý kúsok oblečenia si vyzlečte pomaly a zubami. Nebude to jednoduché, takže sa aj zabavíte. Pritom si môžete telá zasypávať bozkami a dotykmi. Čím dlhšie ju budete roztápať, tým bude vlhšia.

Príliš veľa nehovorte
Rozprávať jej krásne veci je fajn, aj to ako ju milujete, ale netreba to preháňať. Ženy majú radi omnoho viac mužov činu ako pekných slov. A to aj počas predohry. Namiesto rečí sa chopte aktivity.

Nezabudnite na „detské“ bozky
Vzrušujúce francúzske bozky sú určite žiadané. No ak na to chcete ísť inak, potrebujete aj bozky nevinné. So zatvorenými perami. Nežné a nenásilné. Také, ktoré sa len letmo dotknú pokožky. Priložte nežne pery a odtiahnite. Takéto bozky u žien fungujú dokonale počas predohry na krku, ušiach, hrudníku aj zátylku. A potom môžete nimi pokračovať na bradavkách aj klitorise. Bude to niečo nové, nežné a pre ženy elektrizujúco erotické.