MENU
Menu

Sex a flirt Tipy na láskanie, ktoré ju dokonale rozohrejú: Budete top milenec

Sex je alchýmia i umenie, je ako súťaž v behu na päť kilometrov. Nejako to zvládne každý, ale len niektorí sa stanú šampiónmi. Ak chcete byť hviezdou posteľnej scény, venujte pozornosť tipom, ktoré vám pomôžu byť tým, kým ste vždy chceli byť. Dokonalým majstrom jej potešenia.

Tipy na láskanie, ktoré ju dokonale rozohrejú: Budete top milenec
Sex počas dňa
Ženy nemajú rady, ak je sex plánovaný, nalinkovaný, ak je na pláne len podľa toho, ako má partner chuť. Najhoršie je, ak sa po večeri začnete pravidelne venovať predohre s nádejou, že niečo bude. Takto to nerobte. Prekvapte ju. Buďte originálny a skúste sa venovať sexu aj počas dňa. Len tak, keď príde domov, keď sa na ňu usmejete, keď máte obaja čas a voľnú chvíľu. Navyše z praktického hľadiska je sex po zotmení najhorším možným časom. Preto buďte prekvapivý.

Viacnásobný orgazmus aj pre mužov: Stačí trochu tréningu a zvládne to každý

Dajte si záležať na úprave
Od žien obvykle chceme, aby boli voňavé, upravené, navyše ešte aj v erotickej bielizni a pritom vy ju chcete dostať na tepláky a deravé ponožky. Toto žiadnu ženu neprivedie k vzrušeniu. Práve naopak. Preto je fajn byť upravený a ak ste aj v domácej pohode, môžete si dať parfum, čisté oblečenie a trenírky, ktoré nenosíte od rána. Už len to, že budete fyzicky príťažlivý, ju vzruší. A sexy boxerky tiež.

Dajte jej pár otázok
Sexuológovia tvrdia, že muži si myslia, že penis je jediná vec, po ktorej ženy bažia. A presne to je chyba. Spýtajte sa jej, čo chce, aby ste jej urobili, ako sa dotýkali. Verte, že táto jediná vec vás katapultuje v jej očiach na muža, ktorý je iný ako ostatní. Potom už stačí len počúvať a máte vyhraté. Aj milenec budete iný, ako všetci ostatní. Lepší.

Praktické tipy, vďaka ktorým vydržíte sexovať hodiny

Stavte na kvalitu
Hoci kvalita bez kvantity v sexe nemá zmysel, tak je nutné povedať, že ženy nemajú záujem každý večer dať nohy od seba a predstierať orgazmus pre vaše blaho. Radšej si vystačia s menším počtom zážitkov, ale kvalitných. Verte, že aj pre vás bude sex úplne iným zážitkom, keď sa žena bude chvieť blahom, ako keď bude hrať duchom neprítomnú panenku.

Striptérky prezradili, čo si skutočne myslia o zákazníkoch. Budete prekvapení

Neostávajte v jednej polohe
Najhoršou vizitkou milenca je, ak robí všetko zo zvyku. Navyše jednotvárne. Možno vy nepotrebujete meniť polohy, ale verte, že žena si to priam vyžaduje. Minimálne dve až tri počas milovania sú nutnosť, aby mala dosť dotykov, stimulov, pocitu, že nie je iba na to, aby ste uspokojili svoje chute. Skúste byť iniciátorom nových polôh a takýto prístup ocení spokojnosťou.

DISKUSIA
10.11. 2019 18:00
Diskusia